حجت الاسلام تقوی پنج شنبه ۸ خرداد در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره دوسالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان در بندرعباس گفت: در ابتدای کار سعی کردیم با یک نگاه قوت و سرعت ارتباط با مجامع دانشگاهی را بالا ببریم و از ظرفیت های اطلاع رسانی مختلف از جمله تیزر تلویزیونی استفاده کرده ایم.

به گزارش پایگاه خبری  دانشجویی هرمزپرس، دبیر جشنواره افزود: در بخش تامین محتواٰ اداره تامین محتوای نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها ۸۸ بروشور ویژه مسابقات پیامکی تهیه نمود گه در این بخش حدود ۵۴ هزار نفر شرکت کننده داشته ایم و همچنین کتاب صحیفه زندگی ویژه مسابقات کتابخوانی تهیه و چاپ گردید و مجله پرسمان ویژه جشنواره با تیراژ ۱۶ هزار نسخه توزیع شد و ۳۴ پاورپوینت با پیامهای خلاصه ارائه گردید.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان هرمزگان ادامه داد:مشارکت باشکوه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاهها موجب شور و شوق و عظمت مجموعه شد و آثار بسیار خوبی بویژه در بخش ادبی هنری دریافت شده است.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره گفت:آنچه که در این دوره شرکت کردند بیش از ۸۳ هزار نفر است که این منهای شرکت کنندگان عمره و اعتکاف و ازدواج دانشجویی مسابقه پیامکی است.

حجت الاسلام تقوی هم چنین اشاره به استقبال بسیار زیاد دانشگاهیان استان هرمزگان از جشنواره گفت:تعداد شرکت کنندگان این استان با فاصله بسیار از سایر استانها بیشتر بود اما به سبب رعایت شرط میزبانی از معرفی استان هرمزگان به عنوان استان اول خودداری شد.

یادآوری می شود نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان هرمزگان میزبانی پنجمین جشنواره دوسالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان سراسر کشور را برعهده داشت.