رئیس دانشگاه آزاداسلامی مرکز هرمز گفت: یک هزار و ۸۰۰ دانشجو در سال جدید تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرمز مشغول به تحصیل شدند.

IMG16534914

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، حسین حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در سال جدید تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرمز پذیرای هزار و ۸۰۰ دانشجو در ۱۷ رشته کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته رشته های عمران، معماری، کامپیوتر، آموزش ابتدایی، حقوق، حسابداری، برق، برق صنعتی و تربیت بدنی مشغول به تحصیل خواهند بود.

وی در خصوص تردد دانشجویان این دانشگاه خاطر نشان کرد: با هماهنگی که با اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و بندر شهید حقانی بندر عباس شده دانشجویان سر وقت به کلاسهای درس خواهند رسید.

وی بیان داشت: کلاسهای دایر شده مانند ترم های گذشته آخر هفته بود که دانشجویان شاغل بتوانند به راحتی به کلاسها برسند.

دکتر حیدری اظهار داشت: در حال حاضر ساختمان جدید آموزشی دانشگاه با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از درآمد شهریه در حال ساخت است که تا چند ماه آینده به بهره
برداری میرسد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون دیوار و سردر دانشگاه و مسجد این مجموعه به مناقصه گذاشته که پس از طی کردن مراحل قانونی ساخت این ابنیه ها آغاز خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد هرمز گفت: این مجتمع در ۳۰ هکتار ساخته می شود که در قاز اول آن که در پنج هکتار و با زیر بنای سه هزار و ۳۰۰ متر مربع ساختمان آموزشی و اداری در دو طبقه و با ۲۴ کلاس درس احداث می شود که در فاز دوم آن ساختمان آموزشی، اداری پژوهشی و کتابخانه، مسجد و فضاهای ورزشی نیز احداث می شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/