بسیاری از وبسایت های اسرائیلی مورد حمله گسترده هکرها قرار گرفتند.

IMAGE635009349491024000

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، بسیاری از وبسایت های اسرائیلی مورد حمله گسترده هکرها قرار گرفتند.

بسیاری از پایگاه های اینترنتی عبری زبان و صفحات پایگاه ارتباط جمعی فیسبوک عصر دیروز شنبه مورد حمله هکرها قرار گرفتند که از جمله آنها می توان به تارنماهای وزارت آموزش و پرورش، وزارت مسکن و وزارت اطلاعات دولت عبری اشاره نمود.

این شبکه همچنین لحظاتی بعد اعلام کرد که پایگاه اینترنتی بورس اسرائیل و پایگاه های اینترنتی وابسته به دادگاه ها و وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی نیز هدف حمله هکرها قرار گرفته اند.

در همین راستا، روزنامه عبری زبان هاآرتص هم اعلام کرد که نزدیک به ۱۹ هزار صفحه شخصی صهیونیست ها بر روی پایگاه ارتباط جمعی فیسبوک هک شده است.

این روزنامه خاطر نشان کرد که هکرها ضمن تهدید به محو نقشه رژیم صهیونیستی از روی شبکه اینترنت، دهها پایگاه عبری زبان را هک کرده و آدرس و رمز ایمیل ها را هم فاش کرده اند.

این حملات توسط گروهی از هکرهای ناشناس و با هدف اعتراض نسبت به اقدامات خشونت آمیز رژیم صهیونیستی و تجاوزات آن علیه باریکه غزه و کرانه باختری صورت می گیرد و دست اندرکاران این طرح تهدید کرده اند که بزرگترین حمله سایبری در تاریخ بشریت را علیه رژیم صهیونیستی به راه خواهند انداخت تا نام این رژیم را از روی صفحات اینترنتی محو کنند.

منبع:خبرگزاری دانشجویی

انتهای پیام/