عضو کمیسیون صنایع مجلس و نماینده مردم بندرعباس گفت: مسئولان استان هرمزگان سه شنبه ۲۵دی ماه میزبان رئیس مجلس و از شامگاه پنج شنبه این هفته نیز از اعضای کمیسیون‌های صنایع، معادن و عمرانی استقبال می کنند.

جراره-.مجلس

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس به نقل از هرمز،ابوالقاسم جراره امروز یک شنبه،۲۲ دی ماه در نشست خبری ضمن تبریک هفته وحدت و تاکید بر انسجام هر چه بیشتر شیعه و سنی اظهار کرد: دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در یک سفر یکروزه به استان هرمزگان علاوه بر شرکت در همایش وحدت و بیداری اسلامی در بندرعباس، از شهرستان بستک و وضعیت زلزله زدگان این شهرستان بازدید می کند.

وی در ادامه در خصوص برنامه های اعضای کمیسیون صنایع و معاون مجلس به هرمزگان گفت: شامگاه روز پنج شنبه ۱۹ نفر از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به همراه رییس این کمیسیون به استان سفر می‌کنند.

نماینده حوزه انتخابیه بندرعباس با بیان اینکه طی این سفر چندروزه ای، اعضا از صنایع صنعتی و معدنی و شهرک های صنعتی بازدید می کنند، گفت: بازدید از منطقه صنایع و معدنی و فلزی خلیج فارس و شهرک‌های صنعتی بندرعباس، دیدار با صنعتگران و استاندار و حضور در بندر شهید رجایی از جمله برنامه‌های این کمیسیون در بندرعباس است.

جراره، بازدید از کارخانه سیمان بندر خمیر و سفر به شقم در روز جمعه از صنایع قشم نیز را بخش دیگری از برنامه های این تیم ۱۹نفره کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد.

وی با بیان اینکه از جمعه شب تیم در خود شهرستان بندرعباس مستقر هستند، بازدید از کشتی سازی و شرکت های زیرمجموعه و همچنین شهرک های صنعتی شماره ۱،۲،۳ را بخش دیگر این برنامه ها ذکر کرد.

به گفته وی، اعضای کمیسیون عصر روز شنبه هفته آینده مباحث این بازدیدها را در حضور استاندار و مجموعه مدیران صنایع و اتاق بازرگانی صنایع استان و مدیران این حوزه را خواهند داشت.

انتهای پیام/