گوهر خیراندیش که در یکی از صحنه‌های فیلم “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” دچار سانحه تصادف شد، دیگر نمی‌تواند در دو نقش این فیلم بازی کند.
IMG11224866
به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،گوهر خیراندیش که قرار بود در فیلم سینمایی “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” به کارگردانی بهروز افخمی نقش دو خواهر دو قلو را بازی کند، به دلیل مصدومیت تنها نقش یکی از خواهران را بازی می کند.

شهین سلیمی قرار است در این فیلم سینمایی، به جای خواهر دوقلوی گوهر خیراندیش جلوی دوربین برود.

گوهر خیراندیش که به همراه عوامل فیلم بهروز افخمی در “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” برای فیلمبرداری به رینه – پلور دماوند رفته بود، در یکی از صحنه‌ها با ماشین در حال حرکت بود که به طور اتفاقی با یکی از ماشین‌های محلی که ناگهان از فرعی بیرون می‌آید تصادف کرده و مصدوم می شود.

در فیلم سینمایی “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” بازیگرانی چون مهدی فخیم زاده، رامبد جوان، مرجان شیرمحمدی، گوهر خیراندیش، علیرضا خمسه، امیرعلی دانایی و آزاده اسماعیل‌خانی حضور دارند.

این فیلم تولید مشترک بشرا فیلم و بهروز افخمی است. فیلمنامه “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” را مرجان شیر محمدی نوشته که پیش از این نگارش رمانی به همین نام را بر عهده داشته و همزمان با نمایشگاه کتاب امسال منتشر شده است. این فیلم قصه ای اجتماعی بر اساس روابط آدم ها دارد و جدیدترین فعالیت بهروز افخمی بعد از “سن پطرزبورگ” است.

مهدی فخیم‌زاده نویسنده و کارگردان سینما دراین فیلم در نقش پرویز حضور دارد. وی عمدتا در آثاری که خود ساخت آنها را برعهده دارد مقابل دوربین قرار می گیرد و “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” از معدود فیلم‌هایی است که فخیم زاده مقابل دوربین یک کارگردان دیگر بازی می‌کند.

منبع : مهر

انتهای پیام/