«بشارت به یک شهروند هزاره سوم» ساخته محمدهادی کریمی توانست به فروش ۱۶۲میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی دست یابد.

IMAGE635188086746742914

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،فیلم سینمایی ««بشارت به یک شهروند هزاره سوم» توانست به فروش بیش از ۱۶۲میلیون تومانی برسد؛ همچنین فیلم سینمایی «دربند» توانست به فروش ۷۶۰ میلیون تومانی دست یابد.

سینما «به خاطر پونه» ۵۳۸ میلیون هزینه کرد!

فیلم سینمایی «به خاطر پونه» به کارگردانی هاتف علیمردانی بعد از ۴۱ روز نمایش توانست به فروش ۵۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دست یابد؛ این فیلم داستان زوجی به نام مجید و پونه را روایت می‌کند که زندگی‌شان به دلیل اختلافات فرهنگی دستخوش اتفاقاتی می‌شود.

فرهاد اصلانی، هانیه توسلی، ترلان پروانه، علی افشین راد، محمد ساربان، محمد کارت و نیره فراهانی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

کریمی به جای یک نفر به ۳۲ هزار نفر بشارت داد!

«بشارت به یک شهروند هزاره سوم» ساخته محمدهادی کریمی بعد از ۲۱ روز نمایش توانست به فروش ۱۶۲میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی دست یابد.

داستان این فیلم از آنجا آغاز می شود که با مرگ مرموز شهرزاد، لیلا و آزاده، تولد فرزندی که مینو در رحم دارد به مشکل بر می خورد، او در جستجوی پناهگاهی امن برای به دنیا آوردن فرزندش است، اما یک محفل شش تایی در پی سقط این کودک هستند، تا اینکه ..

هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی، مهدی احمدی، بیتا فرهی، امیرحسین آرمان، خاطره اسدی، ساعد سهیلی، الناز بهمن زاده و شهرزاد کمال زاده و با حضور حمید فرخ نژاد، فرخ نعمتی و احمد ساعتچیان در «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به ایفای نقش پرداخته اند.

«پل چوبی» به مرز ۲ میلیارد تومان رسید

فیلم سینمایی «پل چوبی» ساخته مهدی کرم پور توانست بعد از ۶۲ روز نمایش به فروش یک میلیارد و ۱۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد.

«پل چوبی» معبری بود بر خندق شمالی طهران، مابین پایتخت و ییلاق شمیران، محل اتصال طهران قدیم و تهران مدرن. این‌جا و اکنون، محله پل چوبی یادگار گذشته است. نامی به ‌جا مانده در قلب شهر پر هیاهو؛ محل رخداد عاشقانه‌ای ناآرام و….

در این فیلم بهرام رادان، هدیه تهرانی، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، فرهاد اصلانی، برزو ارجمند، امید روحانی،‌ هستی محمایی،‌ آرمان پاپی‌زاده، نیلوفر سجادی، خسرو پسیانی، صدف نورمحمد و مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته اند.

فروش ۷۶۰ میلیون تومانی «دربند»

«دربند» به کارگردانی بهروز شعیبی توانست بعد از ۳۴ روز نمایش به فروش ۷۶۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی دست یابد.

این فیلم در مورد دختر دانشجویی‌‌ست که برای ادامه تحصیل در تهران با دختر ناشناسی همخانه می‌شود. او در محیط جدیدی قرار گرفته و شرایط خاص این خانه و آدم‌هایش پای او را به ماجراهایی پیچیده‌ می‌کشد. این فیلم حضور او در این محیط را بررسی می‌کند؛ اینکه او چطور می‌تواند خود را در این جو حفظ کند و یا چگونه باید از لغزش خود جلوگیری نماید؟ اتفاقاتی نیز برای او رخ می‌دهد که با توجه به سطح تربیتی و محیط خانواده خود از آن سربلند بیرون خواهد آمد.

نازنین بیاتی، احمد مهرانفر، پگاه آهنگرانی، بهرنگ علوی، فرید الدین سماواتی در «دربند» به ایفای نقش پرداخته اند.

۳۴ هزار نفر به تماشای «گناهکاران» رفتند!

فیلم «گناهکاران» ساخته فرامرز قریبیان بعد از ۲۸ روز نمایش توانست تنها در سینماهای شهرستان های کشور به فروش ۱۷۴ میلیون تومانی دست یابد.

داستان فیلم درباره دختری است که در زندگی خود با آدم های مختلفی برخورد می کند و هر یک از این آدم ها برداشت خاص خود را نسبت به او دارند.

همایون ارشادی، هومن برق نورد، کوروش تهامی، رامبد جوان، سیاوش چراغی پور، ملکه رنجبر، امید روحانی، رضا رویگری، محمد ساربان، قطب الدین صادقی، بهاره کیان افشار، شقایق فراهانی، فرامرز قریبیان، محمد متوسلانی، نسرین مقانلو و … بازیگران «گناهکاران» به شمار می روند.

منبع : خبرگزاری دانشجو

انتهای پیام/