کرسی آزاد اندیشی با موضوع روابط دختر و پسر در جهاد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد.

 

IMG_0485

به گزارش پایگاه  خبری هرمز پرس، برگزاری  کرسی آزاد اندیشی با موضوع روابط دختر و پسر با شرکت گسترده دانشجویان در جهاد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد.

در این مراسم که عصر دیروز اجرا شد،دانشجویان بهنوبت پیرامون ازدواج های دانشجویی و روابط دختر و پسر در فضای دانشگاه صحبت کردند.

کریمی دانشجوی ۲۱ ساله که در رشته تربیت معلم مشغول به تحصیل است ، می گوید: روابط دختر و پسر در فضای دانشگاهکار اشتباهی است ، زیرا به منحرف شدن تفکر آنها در هنگام تحصیل می انجامد.

وی در پاسخ به سوال ” شخص مورد نظر زندگی شما چه خصوصیتی باید داشته باشه” گفت: برای من از همه مهمتراخلاق

مریم دانشجوی ترم سه نرم افزار در پاسخ به سوال ” اگر پسری به شما پیام دوستت دارم را فرستاد چه میکنی”  گفت : شماره پدرم را برایش ارسال میکنم، که اگر نیت خیری دارد به صورت رسمی واز طریق خانواده اقدام نماید.

 

 

IMG_0377

احمد دیگر دانشجویی که با تشویق هم کلاسی هایش بالای تربیون قرار گرفت می گوید : آشنایی باید از طریق دو یا سه جلسه مشورت دختر و پسر در فضای دانشگاه یا رستوران صورت گیرد ،که اگر با هم به تفاهم رسیدند به صورت رسمی ازدواج کنند.

فرنوش در پاسخ به گفته های احمد گفت : ارتباط میان دختر و پسر در فضای دانشگاه از لحاظ علمی اشکالی ندارد، اما اگر این رابطه ها به فضا های بیرون و پیام بازی ادامه یابد فردی که بیشترین ضربه را می خورد دختر است.

این کرسی به صورت گفتگوی دو طرفه میان دانشجویان جهاد دانشگاهی بندرعباس به مدت ۲ ساعت انجام شد و در انتها به پنج زوج دانشجو هدایایی اهدا شد.

انتهای پیام/