چاپ پانزدهم کتاب «ترکیب‌بندی در عکاسی» اثر هارالد مانته با ترجمه پیروز سیار از سوی انتشارات سروش منتشر و وارد بازار نشر شد.

13920620000251_PhotoA

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزپرس، «ترکیب بندی در عکاسی» از جمله آثاری است که به جنبه‌های هنری عکاسی می‌پردازد. هارالد مانته نویسنده این اثر سعی کرده بخشی از یافته های پاول کله و واسیلی کاندینسکی که در جلد دوم و نهم از رشته کتاب‌های باوهاوس مطرح شده‌اند را بر عکاسی انطباق داده و در این کتاب گردآوری کند.

اصل این کتاب به زبان آلمانی نوشته شده و قبلا به دو زبان انگلیسی و فرانسه ترجمه گردیده است. ترجمه فارسی این کتاب توسط پیروز سیار از روی ترجمه فرانسه آن صورت گرفته است و سعی دارد گوشه‌هایی از اصول بنیادی هنر ترکیب بندی را نشان دهد.

چاپ پانزدهم این اثر در ۱۰۸ صفحه، مصور، در دو هزار نسخه با کاغذ گلاسه و قیمت ۱۴۰۰۰ تومان وارد بازار نشر شده است.

از این کتاب تا کنون ۳۶۰۰۰ نسخه منتشر شده که مورد استقبال هنرمندان و علاقمندان به هنر عکاسی به ویژه دانشجویان قرار گرفته است.

علاقمندان برای تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان استادمطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان دفترمرکزی سروش، تلفن ۸۸۳۱۰۶۱۰-۰۲۱ و یا به مرکز پخش پکتا ( نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، مراجعه یا با تلفن ۶۶۹۷۳۲۰۳ (۲۰خط) تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 

منبع:فارس