مشاور عالی سازمان سنجش از انتشار کارنامه کنکور سراسری خبر داد و گفت: تمام اطلاعات مورد نیاز داوطلبان در این کارنامه درج شده که امروز منتشر می شود.
IMG12193303
به گزارش پایگاه  خبری هرمز پرس،حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: کارنامه کنکور سراسری برای تمام داوطلبان شرکت کننده در آزمون ۹۲ امروز در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

وی درباره ویژگیهای این کارنامه اظهار داشت: کارنامه ای که برای تمام داوطلبان صادر می شود حاوی تمام اطلاعات شامل رتبه داوطلب، کد رشته محلهای انتخابی، وضعیت داوطلب در بین متقاضیان کد رشته محلهای انتخابی، سهمیه، نمره کل در سهمیه، آخرین رتبه و آخرین نمره فرد پذیرفته شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش درباره اطمینان از صحت رشته محلهای قبولی، تاکید کرد: با توجه به بررسیها و کنترلهای متعدد از صحت کد رشته محلهای قبولی اعلام شده داوطلبان اطمینان کامل داریم ولی بعد از دریافت کارنامه ها از سایت سازمان، در صورتی که در قالب کد رشته محلهای انتخابی و سایر مندرجات داوطلبان سوالی داشته باشند می توانند تا چهارشنبه ۱۵ آبان ماه از طریق سیستم پاسخگوی اینترنتی سازمان سنجش در سامانه در رابطه با کد رشته محلهای انتخابی و مندرجات کارنامه نهایی خود اگر سوالی داشته باشد مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.

توکلی درباره مندرجات سوابق تحصیلی، خاطرنشان کرد: در کارنامه اولیه که پیش از انتخاب رشته صادر شد، اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی در آن درج شده بود اما در کارنامه جدید تمام اطلاعات مفید و لازم برای شرکت کنندگان، درج شده است.

منبع: مهر

انتهای  پیام /