حجت السلام و المسلمین نعیم آبا دی سفر رئیس جمهور به آمریکا را کاملا مثبت ارزیابی کرد و افزود: با این سفر چهری خشمگین ایران در جهان به مهر تبدیل شد و مثبت ترین بخش آن تماس تلفنی بوده است.

IMAGE634907378348829346

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس ، حجت السلام و المسلمین غلامعلی نعیم آبادی گفت :جامعه ای که شروع آن با عزت نفس همراه بوده با استقامت و ولایت پذیری می تواند بسیاری از مشکلات را کنار زند به خصوص زمانی که دشمن با پافشاری بر تحریم ها سعی در به زانو در آوردن ملت ایران را دارد.

وی هدف استکبار جهانی در راه حل دیپلماسی را خورد کردن ملت ها دانست و افزود : کشور هایی که در مقابل این رژیم ها مقاومت کرده آنها را نا امید و مجبور به تغییر مسیر کرده است .

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت : زمانی که روحانی شروع به سخنرانی کرد حرفی از اینکه دوستان ما چه می گویند نزد ،اما در سخنان اوباما نظر دوستان آنها که نتایاهو می باشد بیان شد و تا زمانی که صدای آمریکا دو طرفه است و از زبان خود ریاست جمهوری آمریکا بیان نمی شود نمی توان به سخنان آنها اعتماد کرد.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به شعار” می میریم، می جنگیم ولی تن به ذلت نمی دهیم” یا د آور شد: آن چیزی که آمریکا را شکست داده اراده و عزت مردم است و آنها می خواهند با خدشه دار کردن این عزت ارتباط را ایجاد کرده و بعد هم چیز را در اختیار قرار دهند که امر غیر ممکن خواهد بود.

امام جمعه بندرعباس سفر دکتر روحانی به آمریکا را کاملا مثبت ارزیابی کرد و افزود: وقتی از زبان شیطان بزرگ فتوای صلح آمیز بودن مقام معظم رهبری پیرامون انرژی هسته ای بیان می شود، چهره ی خشمگین ایران در انظار جهانی به مهر و دوستی تبدیل می شود .

وی با اشاره به وجود اختلاف در کشورهای اطراف گفت: تنها جایی که به عنوان مرکز وحدت جهان اسلام و تلاش برای ایجاد یک جامعه اسلامی در سطح جهانی فعال است سرزمین ایران می باشد.

انتهای پیام/