به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان پیرامون پخش غیر مستقیم و ضبط شده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد:

 

“دستگاه رادیو تلویزیون چنان که من مکراراً گفته ام،دستگاهی است که حساس ترین دستگاه تبلیغاتی هر کشوری است ,چرا که هم از طریق بصر و هم از طریق سمع مردم از آن استفاده می کنند. و آن طوری که به رادیو تلویزیون توجه می کنند مردم، به هیچ دستگاهی آن طور توجه نمی کنند. ”
امام_خمینی (ره)

صدا وسیما از محور های انتقال آگاهی وفهم ،همراه با روشنگری وباریک بینی در جامعه است اما تا زمانی که از فشار ها و توصیه های یک جانبه پیروی نکند، پنجره ای باز وگسترده رو به خواسته های ملت انقلابی ایران داشته باشد.
تصمیم شورای نظارت بر انتخابات به ریاست وزارت کشور دولت تدبیر وامید، مبنی بر پخش غیر زنده مناظرات انتخاباتی کاندیدا های ریاست جمهوری نمونه ای از #سانسور_اطلاعاتی_علیه_مردم است؛  که نتیجه ای جز بی اعتمادی مردم به رسانه ملی را در پی نخواهد داشت .
این اقدام عجیب که البته برنامه ریزی اولیه آن از مدت ها پیش به قصد حذف مناظرات آغاز شده بود با عقیم کردن هیجانات سیاسی معقول ، خواست طراحان خود را به کرسی نشاند .
اما صدا وسیما ی جمهوری اسلامی نباید تسلیم فشارها از سوی #وزارت_کشور ویا #سایر_نهادها برای انجام این تصمیم شود چرا که خواست قاطع #ملت_ایران پخش زنده ی مناظرات و رویارویی کاندیداها با یکدیگر است .
ستاد انتخاباتی دکتر روحانی نیز به عنوان رئیس جمهور مستقر وتنها کاندیدی که امکان اعمال قدرت در شورای نظارت بر انتخابات دارد باید این خواسته ی #منطقی ملت را جدی بگیرد و هر چه سریع تر وزارت کشور وشورای نظارت را مجبور به عقب نشینی از این تصمیم کند.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان پخش غیر زنده ی مناظره ها را توهین به شعور ملت ایران می داند و از مراجع ذی صلاح به خصوص وزارت کشور می خواهد با عقب نشینی از این تصمیم، انتخاباتی کاملا برابر و سالم را رقم بزند .

والسلام من اتبع الهدی

انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

 

انتهای پیام/