رئیس جمهور منتخب در پیامهای جداگانه به پیام تبریک روسای جمهور آذربایجان،اسلواکی،نیکاراگوئه،بلاروس پاسخ داد.

IMG13301867

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور منتخب ،حسن روحانی در پیامهای جداگانه‌ای به پیامهای تبریک روسای جمهور آذربایجان،اسلواکی،نیکاراگوئه،بلاروس پاسخ داد.

رئیس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک الهام علی اف رئیس جمهوری کشور جمهوری آذربایجان از گسترش و تحکیم مناسبات تهران و باکو استقبال کرد.

روحانی با تشکر از پیام الهام علی اف، اظهار داشت: روابط حسنه موجود میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان که بر پایه های دوستی و اعتماد متقابل استوار است در آینده نیز با تلاش مشترک و روز افزون بیش از پیش مستحکم شده و تعمیق خواهد یافت.

رئیس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک دانیل اورتگا رییس جمهوری نیکاراگوئه با آرزوی سلامتی و موفقیت برای ملت و دولت این کشور، ابراز اطمینان کرد که با تلاش متقابل روابط دوستانه دو کشور در همه سطوح گسترش می یابد.

روحانی در پاسخ به پیام تبریک ایوان گاسپاروویچ رئیس جمهوری اسلواکی ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه دو کشور براساس احترام متقابل و منافع مشترک دو ملت بیش از پیش گسترش یابد.

رئیس جمهوری منتخب ملت ایران با تشکر از پیام رئیس جمهوری اسلواکی، با ابراز خشنودی، بیستمین سالگرد برقراری روابط فی ما بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلواک را گرامی داشت.

روحانی در پاسخ به پیام تبریک الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهوری بلاروس اظهارداشت : از این که شروع مسئولیت اینجانب مصادف با آغاز سومین دهه روابط دیپلماتیک دو کشور است، مسرورم و برگسترش هرچه بیشتر روابط تاکید دارم.

منبع: مهر

انتهای پیام/