آیت الله نعیم آبادی  با بیان اینکه  پارسیان نور چشم ماست گفت: هرگونه انتقاد از سوی مردم حق آنهاست ولی نباید به کسی اهانت کرد .

 

IMG09464646.jpg

 
به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، حجت السلام  غلامعلی  نعیم آبادی  در خطبه های امروز نماز جمعه گفت : مردم پارسیان جزیی از ما هستند و جدایی آنها از استان هرمزگان کاری غیر منطقی است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه برخی از طراحان جداسازی مناطق در این خصوص از رهبری خرج می کنند گفت : بنده در این خصوص با دفتر مقام معظم رهبری صحبت کردم و دفتر ایشان ارتباط مسئله جداسازی مناطقی از هرمزگان با رهبر معظم انقلاب را قویا تکذیب کرد.

وی بیان هرگونه انتقادی را حق مردم دانست و افزود: صحبت هایی را پیرامون  همین موضوع  با وزیر سابق کشور داشتم  اما وی نتوانست بنده را در مورد جداسازی مناطقی از هرمزگان قانع کند و این نشان می دهد که این مسئله بر اساس عقل و منطق  قانع کننده نیست.
امام جمعه بندرعباس گفت : ما با مردم استان فارس مشکلی نداریم اما این تصمیم نادرست است ، که برای سرمایه گذاری و توسعه قسمتی از یک استان را جدا کرده و به استان دیگر بدهند.

وی در ادامه همچنین از برپایی جشن‌ در برخی از شهرهای استان فارس برای تصویب مصوبه الحاق پارسیان به این استان، انتقاد و آن را امری نادرست و غیر منطقی خواند.

امام جمعه بندرعباس در ادامه سخنان خود خواستار تجدیدنظر در این تصمیم شد و افزود: بنده از طرف مردم هرمزگان از شورای امنیت ملی کشور و سایر دستگاههای مسئول در این خصوص می خواهم تا هر چه زودتر در این تصمیم تجدیدنظر کنند تا نگرانی مردم هرمزگان نیز برطرف شود.
آیت الله نعیم آبادی همچنین با اشاره به برپایی تجمعات اعتراضی در خصوص جداسازی مناطقی از هرمزگان عنوان کرد: مردم حق دارند در این خصوص انتقادات خود را مطرح کنند اما در این میان نباید به کسی اهانت شود و بار دیگر تاکید می کنم که تصمیم جداسازی مناطقی از هرمزگان کاملا غیر منطقی بوده و در حالی که ما نیاز به یکپارچگی و وحدت داریم این مسئله به این وحدت آسیب می رساند و موجب عصبانیت مردم شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و بیان کرد: ماموران و کارکنان نیروی انتظامی نگهبانان امنیت کشور هستند و در حالی که مسئله امر به معروف و نهی از منکر کمی در جامعه کمرنگ شده ماموران این نیرو، این کار را انجام می دهند که باید در راستای دفاع از ارزشها و امنیت کشور مردم ونیروی انتظامی در کنار هم باشند.
انتهای پیام/