فیلم سینمایی«هیس» ساخته پوران درخشنده بعد از ۱۰هفته اکران و فروش بالا از گیشه های سینما خداحافطی کرد.

IMAGE635169289338045282

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،فیلم «فقط به خاطر پونه» ساخته هاتف علیمردانی توانست به فروش ۳۶۰ میلیون تومانی دست یافت.

هزینه ۳۶۰ میلیونی سینما «فقط به خاطر پونه»!

فیلم سینمایی «فقط به خاطر پونه» به کارگردانی هاتف علیمردانی توانست ۳۶۰ میلیون تومانی دست یابد.

داستان زوجی به نام مجید و پونه را روایت می‌کند که زندگی‌شان به دلیل اختلافات فرهنگی دستخوش اتفاقاتی می‌شود.

فرهاد اصلانی، هانیه توسلی، ترلان پروانه، علی افشین راد، محمد ساربان، محمد کارت، نیره فراهانی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

شاگردان«کلاس هنرپیشگی» نقش شان را خوب بازی نکردند!

با اکران فیلم «بشارت به یک شهروند هزاره سوم»، «کلاس هنرپیشگی» تعدادی از سینماهای خود را از دست داد. این فیلم فقط در سینماهای آزادی، فرهنگ و ملت روی پرده خواهد بود.

فیلم داود نژاد در عوض در شهرستان هایی چون رشت، کاشان، شاهین شهر و اصفهان (بعد از جشنواره کودک) اکران شده است.

به غیر از فیلم هادی کریمی از امروز فیلم سه بعدی «میراث چینی» با بازی جکی چان در دو سینمای آزادی و ایوان شمس اکران خواهد شدفیلم سینمایی «کلاس هنرپیشگی» ساخته علیرضا داودنژاد ظرف مدت یک هفته فقط ۱۶ میلیون تومان فروش داشته است.

این فیلم در یک کلاس هنرپیشگی می‌گذرد که ضمن آموزش، داستانی با الهام از مسایل روز در آن روایت می‌شود. رضا داودنژاد، محمدرضا داودنژاد، زهرا داودنژاد، علی داودنژاد، مهرداد کیش‌مهر، احترام‌السادات حبیبیان، عباس حبیبیان، مسعود میری، کیارش داودنژاد، یلدا محمودی، انوش محمودی، کبری حسن‌زاده، اقدس سعادت رضایی، زهرا حبیبیان، مهرانگیز عدالت بازیگران «کلاس هنرپیشگی» به شمار می روند.

«پل چوبی» به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تکه تقسیم شد!

فیلم سینمایی «پل چوبی» ساخته مهدی کرم پور توانست ببا گذر از مرز یک میلیارد به فروش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی برسد.

«پل چوبی» معبری بود بر خندق شمالی طهران، مابین پایتخت و ییلاق شمیران… محل اتصال طهران قدیم و تهران مدرن. این‌جا و اکنون، محله پل چوبی یادگار گذشته است. نامی به‌جا مانده در قلب شهر پر هیاهو؛ محل رخداد عاشقانه‌ای ناآرام و….

در این فیلم بهرام رادان، هدیه تهرانی، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، فرهاد اصلانی، برزو ارجمند، امید روحانی،‌ هستی محمایی،‌ آرمان پاپی‌زاده، نیلوفر سجادی، خسرو پسیانی، صدف نورمحمد و مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته اند.

«هیس، دخترها فریاد نمی زنند!» ۴ میلیاردی شد

فیلم سینمایی «هیس، دخترها فریاد نمی زنند!» آخرین ساخته پوران درخشنده توانست ۴ میلیارد تومانی دست یابد.

بی توجهی و سهل انگاری پدر و مادر شیرین هشت ساله، واقعه ای را برای او رقم می زند که زخمش سالها بر روح او باقی می ماند و همه زندگی اش را تحت الشعاع خود قرار می دهد. آنچه این زخم را عمیق تر می کند و واقعه را به فاجعه ختم می سازد، این است که دخترک هیچ کس را نمی یابد تا دردش را با او در میان بگذارد …

شهاب حسینی، مریلا زارعی، جمشید هاشم‌پور، طناز طباطبایی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، شیرین بینا، بابک حمیدیان، مجید مشیری، اسماعیل سلطانیان، هادی مرزبان، امیر دژاکام، مهدی ماهانی، امیر آقایی و ستاره اسکندری بازیگران این فیلم هستند.

«دربند» و فروش ۳۷۰ میلیونی اش

«دربند» هم چنان پرفروش ترین فیلم جدول اکران است. فیلم پرویز شهبازی که در آخرین لحظات از رسیدن به اسکار ۲۰۱۳ باز ماند روز های عادی وسط هفته به طور میانگین ۱۳ میلیون تومان فروش می کند.

فروش این فیلم از مرز ۳۰۰ میلیون تومان گذر کرد. این رقم به غیر از فروش ۷۰ میلیونی فیلم در شهرستان هاست که اکرانش به تازگی در ۲۳ سالن آغاز شده است.

مشهد (۲سالن)، اهواز، قزوین، اراک، تبریز، کرمانشاه، ارومیه، فردوس، همدان، بوشهر، اردبیل، کرج، گوهردشت، کرمان و شیراز شهرهای نمایش دهنده این فیلم هستند. قرار است بعد از جشنواره کودک این فیلم در دو سالن در اصفهان نیز روی پرده برود.

گناهکاران از گیشه بازماند

فیلم فرامرز قریبیان آخرین بازمانده اکران دوم عید فطر بود که هفته گذشته روی پرده رفت.

«گناهکاران» البته آن طور که انتظار می رفت طی هفته گذشته نتوانست تماشاگر جذب کند اما به نظر می رسد در آغاز هفته دوم و اضافه شدن سینما فرهنگ و اطلاع رسانی بیشتر، «گناهکاران» این هفته با افزایش مخاطب روبرو شود. این فیلم بعد از ۶ روز نمایش ۳۵ میلیون تومان فروخته است.

منبع : خبرگزاری دانشجویی

انتهای پیام/