مجمع عمومی هیات مدیره جدید یونیما برگزار شد که طی آن نصرت کریمی به عنوان عضو افتخاری یونیما معرفی شد.

IMG15213947

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،مجمع عمومی یونیما (اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی، مرکز ایران) شنبه ۳۰ آذرماه در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد. در ابتدای این مراسم حمیدرضا اردلان رئیس یونیمای ایران گزارشی از فعالیت‌های هیات مدیره یونیما ارایه کرد و سپس اعضای هیات مدیره نصرت کریمی را به عنوان عضو افتخاری یونیما انتخاب کردند.

سپس رای گیری برای انتخاب هیات مدیره جدید و بازرس انجام شد و حمیدرضا اردلان با ۲۳۲ رای، فرناز بهزادی با ۲۰۸ رای، پوپک عظیم پور با ۱۹۴ رای، مجید بوربور با ۱۵۴ رای، میرآرش مصطفایی با ۱۴۵ رای، مرضیه محبوب با ۱۴۴ رای و آزاده پورمختار با ۱۲۵ رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره جدید انتخاب شدند.

همچنین سلما محسنی اردهاری با ۱۱۷ رای و امید نیاز با ۵۵ رای به عنوان اعضای علی‌البدل و مریم سعادت با ۱۵۲ رای به عنوان بازرس اصلی و فرشید بزرگ‌نیا با ۵۴ رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

یونیما (UNIMA) عنوان اختصاری “اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی” است که حدود ۸ دهه پیش در اروپا تشکیل شد. ایران طی ۲۵ سال گذشته عضو یونیما است و از ۴ سال گذشته با تلاش هیات مدیره قبلی عضویت ایران در “اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی” به تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان رسید.

یونیمای ایران بزرگترین یونیمای مرکز ملی جهان به لحاظ تعداد اعضا است و تنها مرکزی در جهان است که ۱۷ دفتر استانی دارد.

منبع : مهر

انتهای پیام/