فیلم سینمایی «فقط به خاطر پونه» به کارگردانی هاتف علیمردانی توانست ظرف ۶ روز نمایش به فروش ۷۷ میلیون تومانی دست یابد.

IMAGE635157831464851914

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، فیلم «فقط به خاطر پونه» ساخته هاتف علیمردانی ظرف مدت ۶ روز به فروش ۷۷ میلیون تومانی دست یافت؛ این در حالی است که فیلم «کلاس هنرپیشگی» علیرضا داوودنژاد با گذشت یک هفته تنها ۱۶ میلیون تومان فروش داشته است.

هزینه ۷۷ میلیونی سینما «فقط به خاطر پونه»!

فیلم سینمایی «فقط به خاطر پونه» به کارگردانی هاتف علیمردانی توانست ظرف ۶ روز نمایش به فروش ۷۷ میلیون تومانی دست یابد.

داستان زوجی به نام مجید و پونه را روایت می‌کند که زندگی‌شان به دلیل اختلافات فرهنگی دستخوش اتفاقاتی می‌شود.

فرهاد اصلانی، هانیه توسلی، ترلان پروانه، علی افشین راد، محمد ساربان، محمد کارت، نیره فراهانی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

شاگردان«کلاس هنرپیشگی» نقش شان را خوب بازی نکردند!

فیلم سینمایی «کلاس هنرپیشگی» ساخته علیرضا داودنژاد ظرف مدت یک هفته فقط ۱۶ میلیون تومان فروش داشته است.

این فیلم در یک کلاس هنرپیشگی می‌گذرد که ضمن آموزش، داستانی با الهام از مسایل روز در آن روایت می‌شود. رضا داودنژاد، محمدرضا داودنژاد، زهرا داودنژاد، علی داودنژاد، مهرداد کیش‌مهر، احترام‌السادات حبیبیان، عباس حبیبیان، مسعود میری، کیارش داودنژاد، یلدا محمودی، انوش محمودی، کبری حسن‌زاده، اقدس سعادت رضایی، زهرا حبیبیان، مهرانگیز عدالت بازیگران «کلاس هنرپیشگی» به شمار می روند.

«پل چوبی» به ۹۰۰ میلیون تکه تقسیم شد!
فیلم سینمایی «پل چوبی» ساخته مهدی کرم پور با در اختیار داشتن ۱۶ سالن توانست به فروش ۹۰۰ تومانی برسد.

«پل چوبی» معبری بود بر خندق شمالی طهران، مابین پایتخت و ییلاق شمیران… محل اتصال طهران قدیم و تهران مدرن. این‌جا و اکنون، محله پل چوبی یادگار گذشته است. نامی به‌جا مانده در قلب شهر پر هیاهو؛ محل رخداد عاشقانه‌ای ناآرام و….

در این فیلم بهرام رادان، هدیه تهرانی، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، فرهاد اصلانی، برزو ارجمند، امید روحانی،‌ هستی محمایی،‌ آرمان پاپی‌زاده، نیلوفر سجادی، خسرو پسیانی، صدف نورمحمد و مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته اند.

«دهلیز»ی به قیمت ۹۵۰ میلیون تومان!

فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی توانست به فروش ۹۵۰ میلیون تومانی دست یابد.

«دهلیز» داستان زنی به نام شیواست. او سرپرست خانوار است و با تلاش و کوشش سعی کرده زندگی خوب و آبرومندی برای خود و تنها پسرش فراهم کند. با رسیدن نامه ای زندگی آنها دچار تحول می‌شود و در مسیری جدید قرار می‌گیرد…

رضا عطاران، هانیه توسلی، شاهرخ فروتنیان، سعید چنگیزیان، مسعود میرطاهری، محمدرضا شیرخانلو، نگار عابدی، افسانه چهره آزاد، مینو شیخان، مهدی صباغی، مصطفی ساسانی، مهدی باطبی، امیرکیوان معصومی، فرانک آدینه پور، سارا پورصبری، ژاکلین آواره و مژگان غلامی بازیگران این فیلم هستند.

توکل‌نیا از «جابه‌جا»یی یک و نیم میلیاردی سینما سود برد!

فیلم «جابه جا» به کارگردانی علی توکل نیا توانست به فروش یک و نیم میلیارد تومانی دست یابد.

این فیلم با مضمون طنز، داستان فردی است که با یک فرمانده جنگ اشتباه گرفته می‌شود و این موضوع باعث بوجود آمدن اتفاقاتی در زندگی‌اش می‌گردد.

اکبر عبدی، افسانه چهره آزاد، مهران غفوریان، مهران رجبی، جواد عزتی، گیتی قاسمی، حمید لولایی، شیوا خسرو مهر، سمانه پاکدل و… در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده اند.

«هیس، دخترها فریاد نمی زنند!» ۳ و نیم میلیاردی شد

فیلم سینمایی «هیس، دخترها فریاد نمی زنند!» آخرین ساخته پوران درخشنده توانست به فروش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی دست یابد.

بی توجهی و سهل انگاری پدر و مادر شیرین هشت ساله، واقعه ای را برای او رقم می زند که زخمش سالها بر روح او باقی می ماند و همه زندگی اش را تحت الشعاع خود قرار می دهد. آنچه این زخم را عمیق تر می کند و واقعه را به فاجعه ختم می سازد، این است که دخترک هیچ کس را نمی یابد تا دردش را با او در میان بگذارد …

شهاب حسینی، مریلا زارعی، جمشید هاشم‌پور، طناز طباطبایی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، شیرین بینا، بابک حمیدیان، مجید مشیری، اسماعیل سلطانیان، هادی مرزبان، امیر دژاکام، مهدی ماهانی، امیر آقایی و ستاره اسکندری بازیگران این فیلم هستند.

سهم ۷۳۰ میلیون تومانی «هیچ کجا، هیچ کس» از سینما

فیلم «هیچ کجا ، هیچ کس» ساخته ابراهیم شیبانی و تهیه کنندگی حسن کلامی توانست به فروش ۷۳۰ میلیون تومانی دست یابد.

در این فیلم، رضا کیانیان، محمدرضا فروتن، مهناز افشار، صابر ابر، بهاره کیان افشار، بابک کریمی، افسانه چهره آزاد، بابک کریمی، صدف طاهریان، فرید اسکندری، مریم مقبلی، آرزو آفری، هدایت الله سجادی، محمد مهدی حسینی نیا ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان «هیچ کجا هیچ کس» قصه ی رابطه های دچار سوء تفاهم و به تبع آن به انزوا رسیده است. در این فیلم انسان ها تنهایی را به حضور دیگرانی گره می زنند که نه تنها التیامی بر زخم شان نیست که افزاینده ی رنج ناشی از رهاشدگی ست.

منبع: خبرگزاری دانشجویان

انتهای پیام/