قائم‌مقام دبیر پنجمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور و معاون نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های هرمزگان گفت: پنجمین جشنواره سراسری صحیفه سجادیه از مهر ۹۲ در هرمزگان آغاز و تا ارد‌یبهشت ۹۳ ادامه می‌یابد.

1041501_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حجت‌الاسلام محمدحسین قاسمی افزود: این جشنواره در بخش‌های دانشجویی و اساتید برگزار می‌شود و کارکنان دانشگاه‌ها نیز می‌توانند در بخش دانشجویی شرکت کنند.

وی با اشاره به این که آثار هنری ـ پژوهشی توسط دبیرخانه‌های دانشگاه‌ها تحویل گرفته می‌شود، ادامه داد: دبیرخانه مرکزی جشنواره در دانشگاه علوم پزشکی استان واقع در جنب ساختمان استانداری قدیم هرمزگان قرار دارد.

قائم‌مقام دبیر پنجمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور اضافه کرد: مسابقه بخش کتاب‌خوانی و مفاهیم دو مرحله‌ای است و مرحله اول مسابقه به صورت اینترنتی از تاریخ ۱۵ مهر تا ۳۰ بهمن امسال با استفاده از سایت مرکزی دبیرخانه برگزار می‌شود.

قاسمی با تأکید بر این که مرحله دوم مسابقه بخش‌های کتاب‌خوان و مفاهیم از یک تا ۳۱ فروردین ۹۳ برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: این مرحله در بین برگزیدگان مرحله اول برگزار می‌شود.

معاون نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های هرمزگان در خصوص ثبت نام دانشجویان، اساتید و کارکنان در این جشنواره اظهار کرد: این افراد می‌توانند به نهادهای نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه خویش و یا به پایگاه اینترنتی در نظر گرفته شده برای این مسابقه مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: پایگاه اینترنتی در نظرگرفته شده به نشانی www.sahife.nahad.ir است که افراد علاوه بر ثبت نام می‌توانند اطلاعات بیشتری نیز از رشته‌های جشنواره، نحوه برگزاری و زمان‌بندی پنجمین جشنواره سراسری صحیفه سجادیه کسب کنند.

قاسمی در پایان یادآور شد: اختتامیه پنجمین جشنواره سراسری صحیفه سجادیه اردیبهشت ۹۳ در هرمزگان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/