جشن پیروزی رئیس جمهور منتخب مردم توسط ستاد های حامی دکتر روحانی در ورزشگاه خلیج فارس برگزار شد.

hormozpress.ir

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،جشن پیروزی دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم در ورزشگاه ۲۰ هزار نفری خلیج فارس بندرعباس با حضور مردم و هواداران ایشان برگزار شد. این جشن که قرار بود راس ساعت ۲۰ امشب برگزار شود، با تاخیر یک ساعته شروع شد ،

لحظات آغازین برگزاری این جشن با مولودی خانی آقای کلانتری آغاز گردید. بعد از اتمام مولودی خانی نوبت به سخنرانی رئیس ستاد تبلیغات روحانی رسید.

دکتر شهریار مشیری رئیس ستاد تبلیغات روحانی در بندرعباس گفت:مردم با انتخاب خود نشان دادند که همیشه در صحنه حضور دارند و با این حرکت دشمن ستیزانه بار دیگر فضای باز سیاسی را به کشور باز گرداندند.

وی با اشاره به ادعای برخی از افراد که خود را به دروغ اعضای ستاد روحانی نامیده بودند، بیان داشت: متاسفانه عده ای در برخی از ادارات خود را مدعی ستاد های فعال تبلیغاتی دکتر حسن روحانی اعلام کرده و تقاضای سهم می کردند که برای جلوگیری از این ابهامات اسامی تمامی فعالان رسمی ستاد فردا در روزنامه کثیر الانتشار چاپ می شود.

مشیری در ادامه گفت: مردم با خلق حماسه سیاسی بار دیگر شادی را به جامعه باز گرداندند و این دولت هم با اعتدال و میانه روی و تدبیر و امید کام مردم را شیرین تر خواهد کرد.

پس از اتمام سخنان مشیری مجری برنامه برای اجرای ادامه برنامه به روی صحنه آمد، که با شعار مجری باید برقصه توسط حضار در ورزشگاه رو به روشد.

این مجری که تحت تاثیر این هیایو قرار گرفته بود ناگهان شروع به خواندن شعر کرد تا به نظر خود برنامه را کمی جزاب تر کن اما باز هم با هیاهو و فریاد حضار روبه رو شد.

مجری برنامه در پاسخ به در خواست رقص از سوی حضار گفت: من را از رقصیدن نترسانید ،چون من بازیگر هستم و از تمامی شما بیشتر رقصیده ام.

دقایق پایانی این جشن با حضور و اجرای اشعار رضا صادقی که از خوانندگان محبوب بندرعباس و کشور است خاتمه یافت.

انتهای پیام/