امام جمعه بندرعباس بابیان آمادگی کامل نیروهای نظامی افزود:پرچم داران حافظ مملکت دست هر انسان بد اندیشی را کوتاه خواهند کرد.

IMAGE634907378348829346

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، صبح امروزحجت السلام والمسلمین غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس ضمن عرض تبریک به آفرینندگان هشت سال دفاع مقدس در مراسم بزرگداشت این روز گفت: مردم ما با شعار مرگ بر اسرائیل وارد صحنه مبارزه شدند و آنقدر در میدان آزادی فریاد زدند تا ظالم را به زنجیر کشیدند.

حجت اسلام غلامعلی نعیم آبادی گفت: پرچم داران حافظ مملکت دست هر انسان بد اندیشی را که قصد تجاوز به حریم مرزی کشورمان را دارند کوتاه خواهند کرد و نیروهای نظامی با تلاش های شبانه روزی در آمادگی کامل هستند تا این نور را به دست صاحب اصلی اش تحویل دهند.

وی با اشاره به گسترش بیداری اسلامی در کشور های همسایه گفت : تنها عامل شکست انقلاب مردم مصر خروج از ارزش ها و زیر سلطه بودن نیروهای نظامی است و آینده ی مصرباید به دست بچه مسلمان های عاقل و درست رقم بخورد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود:امروز دانشگاه های ما با طرح های متنوع و جدیدیشان حرف های زیادی را در زمینه های علمی برای گفتن دارند و این یکی از دستاورد های هشت سال دفاع مقدس است که در حال حاضر تمامی ملت های جهان شاهد آن هستند.

نعیم آبادی اظهار داشت : کسانی که صحبت از مذاکره و کنار آمدن با آمریکا را می زنند بدانند ،اگر با آمریکا کنار بیایند کنار زده می شوند .

وی در ادامه افزود:در میدان نبرد حق و باطل پیروزی از آن کسانی خواهد بود، که به نور متصل اند و در این نبرد نیز قطعا پیروز میدان جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

انتهای پیام/