نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: موضوع حقوق بشر یک ابزار است در دست دولت های غربی خصوصا آمریکایی ها که هر جایی که پای منافع آنها وسط باشد، از این ابزار به خوبی به نفع منافع خودشان استفاده می کنند و هرجا که منافع نداشته باشند قضیه برعکس می شود.

Dana.ir-25566-asli

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، منصور حقیقت پور در گفتگویی در خصوص ترور فعال مسلمان آمریکایی مالکوم شباز اعلام کرد: موضوع حقوق بشر یک ابزار است در دست دولت های غربی خصوصا آمریکایی ها که هر جایی که پای منافع آنها وسط باشد، از این ابزار به خوبی به نفع منافع خودشان استفاده می کنند و هرجا که منافع نداشته باشند قضیه برعکس می شود.

این طبیعی است که این قضیه یعنی ترور مالکوم شباز را این چنین بایکوت خبری می کنند و اجازه نمی دهند که این جور اخبار در دنیا پخش شود.

حقیقت پور در ادامه افزود که تمام ظرفیت های رسانه ای و مجازی دنیا در اختیار آمریکایی ها نیست، ایران و سایر کشورها باید یک صدا با تمام ظرفیت رسانه ای خودشان مانند پایگاه های خبری اخبار مربوط به شهادت مالکوم شباز و بحث حقوق بشر از نوع آمریکایی مطرح کنند ودر اختیار دنیا قرار دهند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص انجام مانور نظامی آمریکا و ۴۱ کشور در حوزه خلیج فارس گفت: این مانور به هیچ عنوان نه مذاکرات هسته ای ایران را تحت الشعاع قرار می دهد و نه ایران مرعوب آنها می شود. ما سر حرف خودمان محکم ایستاده ایم و ذره ای از مواضع خودمان عقب نشینی نمی کنیم. در میدان جنگ و میدان نبرد عوامل دیگر و قابلیت های دیگری باید باشد که این کشورها ندارند. اینها مانورهای قدرت هستند و در روز مبادا هیچ کاری از دستشان بر نمی آید.

وی افزود: کسانی می توانند نقش آفرینی کنند که دارای اعتقاد و دارای طرح مشخص باشند که بحمدالله نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در سطح عالی در حوزه خلیج فارس حضور دارند و ما به آنها افتخار می کنیم.

منبع: بوتیانیوز

انتهای پیام/