خواننده ارزشی کشورمان در مراسم افتتاحیه جشنواره چهارم فیلم عمار گفت: برگزاری این گردهمایی ها و جشنواره ها و فستیوال فیلم عمار به برکت وجود شهدای کشورمان است.

image34495

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،مراسم افتتاحیه چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار امروز، جمعه ۱۳ دی ماه در ساعت ۱۸ با حضور “حجت الله ایوبی” (رئیس سازمان سینمایی)، حبیب ایل بیگی (مدیر عامل انجمن سینمای جوان)، “نادر طالب‌زاده” (دبیر چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار)، وحید جلیلی، محمد احسانی (معاون آثار سینمایی و سمعی بصری سازمان سینمایی)، محمدرضا عباسیان، احمد شاکری، محمدباقر قهرمانی، شفیع‌آقامحمدیان، سلیم غفوری، ناصر هاشم‌زاده، محمدتقی فهیم، محمدرسول صادقی و خانواده شهدا در سینما فلسطین تهران آغاز شد.

براساس این گزارش، پخش کلیپی از دیدار سال گذشته عماریون با رهبر معظم انقلاب در افتتاحیه چهارمین جشنواره عمار و رونمایی از ترانه جدید حامد زمانی با عنوان «گزینه‌های روی میز» یکی از بخش‌های این جشنواره مردمی است. همچنین در مراسم افتتاحیه این دوره از جشنواره عمار قرار است ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره مرحوم امیرحسین فردی نویسنده متعهد انقلابی، از خانواده وی تجلیل شود.

همچنین، تجلیل از شبکه تلویزیونی المنار به دلیل تلاش‌ در عرصه مقاومت بخش دیگری از این مراسم است.

بنا بر این گزارش، در ابتدای این مراسم، پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و برپایی سرود ملی، “نادرطالب زاده”، دبیر چهارمین جشنواره فیلم عمار ضمن خیرمقدم به حضار، در حال ایراد سخنرانی خود است.

نادر طالب زاده در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم عمار:
افق نگاه هنرمندان در جشنواره عمار حفظ ارزش انقلاب اسلامی است

نادر طالب زاده، دبیر چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: هنرمندانی که آثار خود را به این جشنواره ارسال کردند افق نگاهشان و دغدغه هایشان انقلاب اسلامی است.

در ادامه و پس از سخنان نادر طالب‌زاده، فیلم سینمای “۹۹ درصدی” تورج کلانتری بر روی پرده سینما فلسطین به نمایش درآمد. این فیلم مستند به داستان روستای معزآباد فارس در خصوص تهیه ویدئو پروژکتور برای اکران فیلم‌های جشنواره عمار می‌پردازد. این فیلم با محوریت اکران‌های مردمی جشنواره عمار و نقش آنان در این جشنواره در حال نمایش است. سید ناصر هاشم‌زاده منتقد سینما و از مشاوران کارگردانان برجسته سینمای ایران و محمدرضا شفاه هم به این مراسم اضافه شد. سالن سینما فلسطین مملو از جمعیت است.

بنابراین گزارش، در بخش دوم این مراسم “حامد زمانی” خواننده ارزشی کشورمان قطعه “مرگ بر آمریکا” را اجرا کرد.

همچنین، خانواده شهید “حاج ذبیح الله بخشی” با لوح تقدیر از خانواده مرحوم “امیرحسین فردی(نویسنده فعال در حوزه دفاع مقدس) تقدیر کردند.

حجت الله ایوبی در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره مردم عمار تاکید کرد
سینمای انقلاب و دینی سخن اصلی مردم ایران/ سینمای دینی راه آشتی سینما و مردم
رئیس سازمان سینمایی گفت: سینمای دینی سخن اصلی مردم ایران است که نزدیک به چهار دهه با عظمت مردم مسلمان و انقلاب ایران به جهان خسته از مدرنیزه و مادیات اعلام شد.

در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره مردمی عمار صورت گرفت،
معرفی برگزیدگان بخش های مختلف چهارمین جشنواره فیلم عمار
در مراسم افتتاحیه جشنواره چهارم فیلم مردمی عمار برگزیدگان بخشهای مختلف این جشنواره معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، در ادامه این مراسم “حامد زمانی” خواننده کشورمان جدیدترین قطعه خود به نام “گزینه های روی میز” را اجرا کرد.

حامد زمانی در مراسم افتتاحیه جشنواره مردمی فیلم عمار:
برگزاری این جشنواره به برکت وجود شهدای انقلاب است
خواننده ارزشی کشورمان در مراسم افتتاحیه جشنواره چهارم فیلم عمار گفت: برگزاری این گردهمایی ها و جشنواره ها و فستیوال فیلم عمار به برکت وجود شهدای کشورمان است.

با پایان اجرای زمانی، انیمیشن «پیام راشل کوری۲» ساخته فرهاد عظیما به عنوان اولین اکران فیلم چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار به نمایش درآمد و اکران‌های مردمی چهارمین دوره جشنواره فیلم عمار رسماً آغاز شد.

بخشها وحاشیه های افتتاحیه جشنواره فیلم عمار؛
تقدیر رئیس دفتر شبکه المنار از طالب زاده/ ساخت مستندی درباره «امام خامنه‌ای»
نبیل حموده رئیس دفتر شبکه المنار گفت: این گروه هم اکنون در حال ساخت مستندی درباره «امام خامنه‌ای» هستند.

منبع : دانا

انتهای پیام/