معاون توسعه مدیریت و منایع انسانی استانداری هرمزگان گفت : تحقیقات و مجموعه کارهای پژوهشی این مجموعه علمی نشان می‌دهد،جهاد دانشگاهی در سطح بالای علمی و در چارچوب مسائل علمی و دانشگاهی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

alamezade

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس ، علی علامه‌ زاده، در حاشیه بازدید از نمایشگاه پژوهش و فناوری استان هرمزگان، با اشاره به طرح‌های پژوهشی ارائه شده توسط جهاد دانشگاهی در این نمایشگاه، اظهار کرد: ارائه چنین طرح‌هایی از جهاددانشگاهی استان، جای امیدواری دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان افزود: مسیری که درحال حاضر جهاددانشگاهی استان در پیش گرفته، راهی بسیار روشن و آینده‌دار است.

علامه‌زاده با تاکید براینکه احساس می‌شود مسئولان جهاددانشگاهی از روی اعتقاد به کارهای مختلف پژوهشی ورود پیدا کرده‌اند، تصریح کرد: بارها برای برخی از کارها تماس‌های بسیاری از سوی مسئولان جهاددانشگاهی استان با مجموعه مدیریتی استان گرفته شده و مسائل مختلفی را پیگیری کرده‌اند.

وی اظهار کرد: حاصل و نتیجه تحقیقات انجام شده، نشان دهنده آن است که مسئولان جهاددانشگاهی می‌خواهند پشتوانه مسئولان اجرایی استان را داشته باشند.

معاون استانداری هرمزگان با تاکید براینکه انصافا جهاددانشگاهی استان بدون افراط و تفریط به دنبال کارهای خوب و جامعه‌پسند است، اضافه کرد: به شخصه امیدوار به آینده خیلی خوبی برای جهاد هستم.

علامه‌زاده با بیان اینکه درحال حاضر جهاددانشگاهی جایگاه خوبی در استان دارد، افزود: تحقیقات و مجموعه کارهای پژوهشی این مجموعه علمی نشان می‌دهد که جهاددانشگاهی در سطوح بالای علمی و در چارچوب مسائل علمی و دانشگاهی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

وی در انتها نیز با بیان اینکه مجموعه مدیریتی استان آماده همکاری و حمایت از جهاددانشگاهی است، تاکید کرد: قطعا اگر جهاددانشگاهی با همین انگیزه‌ای که اکنون دارد، به کارها ادامه دهد، بزودی نتایج بسیار خوبی و مطلوبی کسب خواهد کرد.

انتهای پیام/