معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از ثبت نام ۲۲۰۰ دانشجوی جدید در ۶۵  رشته در  مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد.

 

IMG_9612

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از ثبت نام ۲۲۰۰ دانشجوی جدید در ۶۵  رشته در  مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد و گفت :از این تعداد ثبت نام شده  ۶۱۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا   و حدود ۱۴۹۰ نفر نیز در مقطع کارشناسی ثبت نام کرده اند .

وی تعداد دانشجویان مشغول به تحصیل  این دانشگاه را حدود ۱۱ هزار تن  و اعضای هیات علمی و حق التدریس این دانشگاه را  ۴۷۰ تن اعلام کرد و افزود : در سال گذشته با جذب اساتید متعهد و مجرب به عنوان اعضای هیات علمی ، موفق شدیم  با ۱۴۰ مدرس حق التدریس  این دانشگاه  خداحافظی کنیم  که این به نوبه خود یک حرکت بزرگ و قابل تحسینی است .

مازیار یحیوی ، از افزایش ۱۰ در صدی رشد دانشجو در سال جاری خبر داد و افزود : با توجه به استقبال گسترده  داوطلبان ، هنوز  باجه های ثبت نام به داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند  خدمات ارائه می کند .

وی در ادامه اظهار داشت با توجه به سیاست جذب دانشجو و استاد در زمینه افزایش رشته های کاربردی  گام های بزرگی بر داشته ایم و در همین راستا  مصمم هستیم تا در سال های آینده کلیه ی مدرسین  دانشگاه از اعضای هیات علمی این دانشگاه باشند .

 

یحیوی دانشجویان را ولی نعمتان این دانشگاه خواند و افزود: همه ما وظیفه داریم تا با دادن بهترین خدمات آموزشی،  پژوهشی، فرهنگی و… در جهت ارتقای علمی کشور گام برداریم.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس اظهار داشت  : کارکنان این حوزه نیز تمام تلاش  خود را جهت دادن خدمات به دانشجویان انجام می دهند و دانشجویان گرامی به خصوص ورودیان جدید نیز باید با مطالعه دفترچه های توجیهی با رعایت شان و منزلت دانشگاه در صورتی که به مشکل آموزشی  برخورد کردند می توانند به کارشناس گروه مربوطه مراجعه نمایند و در صورت عدم حل مشکل می توانند به ترتیب به مدیر گروه ،رییس دانشکده ، مدیر آموزش ،  معاون آموزش  و رییس دانشگاه  مراجعه نمایند .

 

انتهای پیام/