عضای مجمع نمایندگان هرمزگان صبح امروز برای پیگیری مسئله انتزاع بخش هایی از هرمزگان با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

28489t.jpg

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،در این دیدار که صبح امروز و با حضور هر پنج نماینده استان هرمزگان برگزار شد، نمایندگان استان در گفت و گو با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و عضو شورای عالی امنیت ملی، موضوعات و مسائل اخیر در زمینه انتزاع بخش هایی از هرمزگان را مورد ارزیابی دقیق قرار دادند و نگرانی های مردم استان در این باره را به طور کامل بیان کردند.

در این دیدار دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی قول داد تا از همه ظرفیت های خود جهت تجدید نظر در این مصوبه استفاده کند.

همین طور نمایندگان استان پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز دیدار و ضمن انتقال کامل مسائل و نگرانی های مردم استان به وی، خواستار دیدار فوری با رئیس جمهور طی روزهای آینده آینده شدند.

معاون اول رئیس جمهور نیز در این دیدار ضمن تاکید بر انتقال دقیق این مسائل به رئیس جمهور، قول داد تا طی چند روز آینده دیداری میان اعضای مجمع نمایندگان استان هرمزگان و دکتر روحانی برگزار شود.

با مجموعه این اقدامات، شرایط برای تجدید نظر و لغو مصوبه غیرکارشناسی دولت قبل در زمینه جدایی بخش هایی از هرمزگان و الحاق آن به فارس فراهم شده است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/