موسوی فعال دانشجویی استان هرمزگان گفت : حماسه ی ۹ دی نمونه ای از پایمردی و خروش خود جوش ملت ایران در برابر هر گونه فتنه گری است.

 

 

سید محمد رضا موسوی دانشجوی کارشناسی نرم افزار و فعال دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز پرس گفت : همان گونه که اعضا و جوارح بدن با فرماندهی عقل در برابر هر گونه بیماری از خود واکنش نشان می دهد ، ملت ایران هم با رهنمودها و تذکر های به موقع مقام معظم رهبری آگاهی لازم برای مقابله با فتنه گران را دریافتند.

 

 

921317 331 300x199 حماسه ی 9 دی نمونه ای از پایمردی ملت ایران در برابر فتنه گران است

 

توهمات خیالی دشمن و حرکت هوشیارانه ملت

وی گفت : مشکلات اقتصادی ، تحریم ها و فضای سیاسی بوجود آمده در سال ۸۸ دشمنان داخلی و خارجی را به این باور رسانده بود که کلید بر اندازی نظام جمهوری اسلامی را در دست دارند ، اما نادیده گرفتن باورهای دینی و فرهنگی مردم کلید خیالی دشمنان را با شکست سنگینی رو به رو ساخت.

محمد رضا موسوی با توجه به جلوگیری از تبعات گسترده ی حادثه کوی دانشگاه در سال ۷۶ توسط نیرو های امنیتی و سیاسی گفت : ماجرای کوی دانشگاه شباهت های زیادی با اتفاقات سال ۸۸ دارد ، اما بوجود آوردن صحنه هایی چون سوزاندن مساجد در روز عاشورا و ایجاد نا امنی های متعدد در سال ۸۸ خون ملت آگاه ایران را به جوش آورد و راهپیمایی ۹ دی یکی از اتفاقات بزرگی است که با دخالت و حضور به موقع مردم به خاری در چشم دشمنان تبدیل شد .

 

17414 742 300x146 حماسه ی 9 دی نمونه ای از پایمردی ملت ایران در برابر فتنه گران است

 

وی خلق حماسه ۹ دی را نمونه ای از پایمردی ملت ایران در برابر فتنه گران دانست و افزود: حرکت آگاهانه مردم ایران در مقابل فتنه های سال ۸۸ آرزوی تئورسین های داخلی و خارجی برای نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین برد .

این فعال دانشجویی در ادامه حرکت ۹ دی را کاملا مردمی بیان کرد و افزود : حما سه ۹ دی بدون پشتیبانی دولتی و تحت فرمانبرداری مقام معظم رهبری و ولایت پذیری مردمی شکل گرفت.

رفع اتهام از سران فتنه با سند های قضایی هم قابل توجیه نیست

موسوی افزود : با اینکه خیانت های سران فتنه برای مردم کاملا روشن است ، حتی اگر بنا بر سند های قضایی از این افراد رفع اتهام شود ، جنایت و خیانت های آنها در اذهان عمومی هرگز بخشیده نخواهد شد زیرا این افراد با آگاهی کامل دست به این عمل زده اند و هیچ تلاش سیاسی برای رفع اتهام و توجیه عمل آنها قابل تبرئه شدن نیست.

 

921319 661 300x215 حماسه ی 9 دی نمونه ای از پایمردی ملت ایران در برابر فتنه گران است

 

وی حفظ وحدت و ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی را یکی از پیامدهای حماسه ی ۹ دی بیان کرد و افزود : تئورسین هایی که در داخل قصد فروپاشی این نظام را دارند هنوز مردم ایران را به طور کامل نشناخته اند ، چرا که مردم همیشه در صحنه ایران این سنگر را به راحتی به دست نیاورده و برای وجب به وجب این خاک شهیدان بسیاری داده است و هرگز از آرمان ها و ارزش های خود کوتاه نخواهد آمد .

موسوی با توجه به اهمیت حفظ اثر ۹ دی و جهت دهی آن به سمت رسانه های نو خاطر نشان کرد : مردم هرمزگان سه روز قبل از شکل گرفتن حماسه ۹ دی تجمعات بسیاری را علیه فتنه گران و عوامل خارجی در بخش های مختلف انجام دادند ، اما باز خوانی این اتفاق بزرگ و تولید محتوا برای نسل آینده از جمله وظایف رسانه ها بویژه صدا و سیما ی مرکز خلیج فارس است .

انتهای پیام/