زارعی

 

محمد زارعی، نماینده شورای اجرایی کانون های هلال احمر دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس؛ با بیان اینکه هم اکنون به مدت چهار سال است در کانون های هلال احمر فعالیت دارم، گفت: از سال ۹۱ فعالیت خود را در کانون هلال احمر  آغاز نمودم و در سال ۹۳ توانستم منتخب انتخابات شورای کانون هلال احمر دانشگاه آزاد بندرعباس  و نیز امسال بعنوان یکی از دو نماینده شورای اجرایی کانون های هلال احمر استان در مجمع کشوری شناخته و معرفی شوم.

 

نماینده شورای اجرایی کانون های هلال احمر دانشجویی استان اظهار کرد: شرکت در فعالیتهای بشر دوستانه و عام المنفه،کسب آموزش های ضروری موثر در نجات زندگی انسانها و نیز آگاه سازی جوانان و دانشجویان در برابر اتفاقات، حوادث و بلایای طبیعی از مهمترین اهداف فعالیت من در کانون های هلال احمر می باشد.

 

زارعی با بیان اینکه در هر مرحله از فعالیت در بین اعضای کانون هلال احمر اهداف خاصی را دنبال می کردم، تصریح کرد: ابتدا با اهداف جزئی فعالیت خود را آغاز و پس از دست یابی به اهداف در هر مرحله ازفعالیت، در جستجوی دست یابی به سایر اهداف بودم و معرفی شدن بعنوان جوان برتر استان در فعالیت های اجتماعی  امسال  آخرین هدفی بود که به آن دست یافتم.

 

وی تاکیدکرد: با فعالیت در کانون هلال احمر به اهداف کلان خود دست پیدا کرده ام و درصدد دست یابی به اهداف بزرگتر در سطوح بالاتری هستم.

 

نماینده  شورای اجرایی کانون های هلال احمر دانشجویی استان توکل به خداوند منان، امیدواری و غلبه بر ناامیدی و مشکلات پیش رو را از رازهای موفقیت خود دانست و افزود: انجام کارها و برنامه ها به صورت تیم و گروهی و نیز اجرای برنامه های خلاقانه و متفاوت با برنامه های قبلی از دیگر رازهای موفقیت در دست یابی به اهدافم می باشد.

 

زارعی بیان کرد: خوشبختانه سیاست های معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت جوانان سازمان جمعیت هلال احمر به سمت و سوی دانشجو محور کردن فعالیت های فرهنگی و اجتماعی حرکت می کند و حمایت همه جانبه مسئولین از کانون های هلال احمر در برگزاری برنامه های نو و خلاقانه از عوامل موثر در  پیشرفت  برنامه های اجرایی کانون ها است.

 

نماینده شورای اجرایی کانون های هلال احمر دانشجویی استان با بیان اینکه کانون های هلال احمر بر پایه حیات بشریت تاسیس شده اند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این کانون ها در راستای آگاه سازی نسل ها نسبت به نجات جان انسان ها گام بر می دارند لذا خواهشمندیم تمامی مسئولینی که توان و پتانسیل حمایت از کانون ها را دارند از این امر خداپسندانه دریغ نورزند و باعث دلگرمی جوانان در این مسیر شوند.

 

 

انتهای پیام/