یکی از شهروندان هرمزگانی در جعبه خریداری شده خود از یک قنادی قطعه ای از تخم سوسک را پیدا کرد.

20130730_124902-300x225

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، مصطفی فردی که این بسته را خریداری کرده می گوید : در حال برگشت به مسیر خانه بودم که تصمیم به خریداری مقداری زولبیا و بامیه برای صرف افطار شدم، بنابراین به همین منظور به سمت قنادی ساحل رفتم.

این فرد در ادامه می گوید : هنگامی که بسته را به پای سفره افطار بردم ، در روی یکی از قطعات زولبیا قطعه ی سیاه رنگ را مشاهده نمودم ، که پس از بررسی این قطعه بیضی شکل متوجه شدیم مربوط به تخم سوسک است.

وی می گوید : بلافاصله بعد از عکس گرفتن از این بسته وشی موجود در آن به سمت این قنادی راهی شدم ، وقتی از مسئول این شیرینی فروشی دلیل این بی نظافتی را خواستم فورا واکنش نشان داده و قطعه را دور انداخت و گفت : این جزئی از یک زولبیا ی سوخته است.

این شهروند می گوید : مسئول این قنادی بسته را پس گرفت و آن را دوباره وارد محل فروش کرد و حتی حاضر نشد اشتباه صورت گرفته را بپذیرد.

مصطفی می گوید : اگر بر اثر خوردن این شیرینی ها فردی مصموم و بیمار می شد ، چه کسی پاسخگو می شود و یا تبعات بعد از آن را چگونه جبران می کنند ،امیدوارم که مسئولین نظارت و بهداشت در بازرسی های خود بیشتر دقت کنند ،پیش از اینکه حادثه و رخدادی بر اثر همین سهل انگاری ها صورت گیرد.

انتهای پیام/