محمد مشتاق زاده در یادواره شهدای دانشجو در بستک گفت ، ما باید ازخودگذشتگی، ایثار و فداکاری شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
32175409109198507620

به گزارش خبرنگار هرمزپرس از بستک ، محمد مشتاق زاده در این مراسم اظهار داشت: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند و بر این اساس همه ما باید ادامه دهنده راه این عزیزان در راستای حفظ و کیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باشیم.

وی با بیان اینکه تجلیل از مقام شامخ شهیدان در جهت نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت و مایه ی بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده و به عنوان یک الگو برای جهانیان معرفی می شود.

فرماندار شهرستان بستک بیان داشت: تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهیدان یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است که برگزاری یادواره های شهدا می تواند گامی مؤثر در این مسیر باشد.

وی توجه جوانان و نوجوانان را به پیام شهدا در راستای حفظ انقلاب و ایجاد امنیت در جامعه مورد تاکید قرار داد و گفت: ما باید ازخودگذشتگی، ایثار و فداکاری شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

مشتاق زاده افزود: یادواره شهدا علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان، باعث ترویج آرمانهای آنان در میان نسل جوان و فعلی انقلاب است تا بدانند آرامش امروز، مدیون خون شهیدان و ایثارگری جانبازان می باشد.

فرماندار شهرستان بستک با بیان اینکه، امروز ایران اسلامی بیش از هر زمانی نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، تصریح کرد: جوانان ایران اسلامی با بکارگیری عنصر بصیرت و سلاح قلم باید راه شهدا را ادامه داده و با این عمل خود از خون آنان پاسداری کنند.

وی در پایان ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری یادواره شهدا در بستک، بر تداوم برگزاری یادواره شهدا در شهرها، بخش‌ها و روستاهای شهرستان تاکید کرد.