رئیس دانشگاه آزاد واحد قشم با بیان اینکه از ابتدای آغاز به کار این واحد تاکنون هفت هزار دانشجو فارغ‌التحصیل شده است،‌ گفت: دو هزار مورد از این تعداد مربوط به مهر سال گذشته تاکنون است.

13910329000170_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،

دکتر بیژن عابدینی امروز در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم اظهار داشت: از مهرماه سال گذشته تاکنون بیش از دو هزار نفر از دانشجویان واحد قشم فارغ‌التحصیل شده‌اند در صورتی که از ابتدای فعالیت این دانشگاه تا سال قبل حدود پنج هزار نفر فارغ‌التحصیل شده بودند.

وی با اشاره به برنامه‌های این واحد دانشگاهی در راستای توسعه کمی و کیفی خدمات آموزش عالی اضافه کرد: آمار مذکور نسبت به سال‌های گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار است.

رئیس دانشگاه آزاد واحد قشم به جذب «قابل توجه» دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی قشم در ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف استان و جزیره قشم اشاره کرد.

وی اظهار داشت: حضور فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در مشاغل حرفه‌ای، تخصصی، اداری و سازمانی مایه مسرت و خوشحالی است.

در این مراسم که با حضور مسئولان از جمله مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم حجت‌الاسلام عبدالرضا شادکام، مصطفی صادقی رئیس پلیس اداره آگاهی، محمد نجف‌پور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان، حجت‌الاسلام احمد غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، رئیس، معاونان و تعدادی از اعضای هیئت علمی و ۶۰۰ نفر دانشجوی این واحد دانشگاهی برگزار شد، به ۱۲۰ نفر از فارغ‌التحصیلان حاضر لوح یادبود و هدایایی اهدا شد.

منبع : فارس

انتهای پیام/