اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در نشست روز یکشنبه خود ضمن بررسی آخرین وضعیت انتخاب سرمربی آینده سرخپوشان نام علی دایی را از بین گزینه های مد نظرشان خارج کردند اما سه مربی پرسپولیسی هنوز برای نشستن روی نیمکت این تیم شانس دارند. قرار است در جلسه بعدی هیات مدیره تکلیف سرمربی فصل آینده پرسپولیس مشخص و نام وی رسما اعلام شود.

IMG10482997

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، پس از آنکه یحیی گل محمدی تحت فشار و انتقادات تند برخی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس از سمتش استعفا کرد، اعضای هیات مدیره با گزینه های مد نظر باشگاه وارد مذاکره شدند و از برخی پیشکسوتان این باشگاه برنامه خواستند تا هر چه سریعتر سرمربی فصل آینده را مشخص کنند. محمد مایلی کهن، علی دایی، افشین پیروانی، حمید درخشان و زلاتکو کرانچار جدی ترین گزینه هایی بودند که مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه در مورد آنها بحث و تبادل نظر داشتند.

عصر روز یکشنبه هیات مدیره پرسپولیس مجددا تشکیل جلسه داد تا گزینه های مورد نظرش را محدودتر کند. در این جلسه با توجه به اینکه علی دایی قراردادش را با باشگاه راه آهن تمدید کرده بود، از بین گزینه های مد نظر باشگاه پرسپولیس کنار گذاشته شد. افشین پیروانی نیز که فصل گذشته هدایت تیم دسته اولی بافق یزد را برعهده داشت در بین سه گزینه باقی مانده از شانس کمتری برخوردار شد. با این حال زلاتکو کرانچار به عنوان تنها خارجی مد نظر هیات مدیره همچنان شانس دارد اما او با مسئولان سپاهان به توافق ابتدایی رسیده است.

در این بین محمد مایلی کهن و حمید درخشان گزینه های جدی هیات مدیره برای انتخاب نهایی سرمربی هستند که به نظر می رسد شانس مایلی کهن با توجه به سوابقی که دارد از حمید درخشان بیشتر است. با این حال به نظر می رسد رایزنی هایی که درخشان با علی پروین داشته او را به نیمکت سرخپوشان نزدیک کند. قرار است اعضای هیات مدیره در جلسه بعدی خود سرمربی پرسپولیس را انتخاب کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/