عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادعای برخی مینی بر دست داشتن دولت سوریه در حملات شیمیایی را محکوم دانست و تصریح کرد: با این حرف ها آب در آسیاب دشمن نریزیم.

image9839

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس ، به نقل از سایت قم فردا محمد صالح جوکار با اشاره به گفته های برخی افراد در داخل، که حمله شیمیایی به مردم سوریه را به بشار اسد نسبت داده بودند، گفت: این گونه بیانات در راستای سناریوی امریکا است که برای تجاوز به سوریه تدوین شده است و این سخنان همراهی با دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

جوکار با بیان این که در شرایط حساسی قرار داریم افزود: نباید در دام دشمن خود را گرفتار کنیم و به گونه ای رفتار نکنیم که گفتار و رفتارمان بهانه ای به دست دشمن بدهد.

نماینده مردم یزد در مجلس، سوریه را محور مقاومت خواند و گفت: فتنه ای که آمریکا در منطقه برپا کرده است ، یک جنگ و عملیات روانی است که استراتژی نظام در برابر این گونه فتنه ها، دفاع از جریان مقاومت است .

وی بیان هرگونه سخن و ادعایی در خصوص حمله شیمیایی توسط دولت سوریه را محکوم دانست و گفت: سخنان ما باید در راستای منافع ملی ما باشد و نباید کلامی را بر زبان بیاوریم که آب بر اسیاب دشمن بریزیم.

منبع: دانا

انتهای پیام/