این ما بودیم که به رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد دادیم در پوشش پیام تبریک عید نوروز به کشورهای فارسی زبان منطقه بخش مهمی از خواسته‌های ما را مطرح کند.

936461_443

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، یکی از فراریان جریان فتنه در اروپا به منظور ارائه کارنامه فعالی از تیم اصلاح طلبان فراری، به تشریح بخشی از خوش رقصی‌های ایشان پرداخته است.

این عنصر فتنه‌گر اظهار داشت: دوستان داخل فکر می‌کنند ما در اروپا و آمریکا دائما در حال سیاحت و عیش و نوش و خوش‌گذرانی هستیم، در جلساتشان از ما انتقاد می‌کنند که عملکرد موثری نداشته‌ایم و هرچند وقت یکبار هم به ما غری می‌زنند یا شماتتی می‌کنند در حالی که می‌دانند در اینجا (کشورهای غربی) چه پوستی از کله ما کنده می‌شود!

چقدر فعالیت می‌کنیم و چقدر توسط غربی‌ها تحقیر می‌شویم و توسط عوامل اطلاعاتی رژیم(جمهوری اسلامی) تعقیب و اذیت و آزار می‌شویم، قطعا ما از دوستان داخل فعال‌تر و موثرتر بوده‌ا‌یم، چون آنها صرفا به بهانه حاکمیت فضای امنیتی در کشور همه کارها را زمین گذاشته و مشغول کار و کسب و زندگی خودشان شده‌اند و بعضی از آنها هم کار و کاسبی نان و آب داری راه انداخته‌اند و ویلاهای ییلاقی خریده‌اند اما به ما که می‌رسند توقع دارند از همین جا حصر سران جنبش را رفع کنیم و از همین جا بدنه اجتماعی جنبش سبز در داخل کشور را زنده و پا به کار نگه داریم و کل ضعف‌ها و اختلافات آنها را بپوشانیم!

این عضو سابق حلقه همکاران نزدیک محمد خاتمی در ادامه درد و دل های خود گفته است: در حالیکه آنها (فتنه‌گران داخل) می‌دانند که بیش از ۵۰ درصد گزارش اخیر احمد شهید بر مبنای مطالبی که ما داده بودیم تنظیم شده، می‌دانند در پیگیری‌های آژانس انرژی اتمی از رژیم و تشدید فشارهای غرب و تحریم مقامات، این ما بودیم که از چندین کانال روی آژانس تاثیر گذاشتیم!

در پرونده ۳هزار میلیاردی این ما بودیم که نگذاشتیم رژیم از محاکمه متهمین آن پرونده و احکام صادر شده استفاده تبلیغاتی کند بلکه نتیجه اقدامات را به طرف بار منفی برای رژیم سوق دادیم.

این فتنه‌گر ضد انقلاب برای ارائه کارنامه درخشانی از اصلاح طلبان فراری مقیم خارج ادامه داده است: اخیرا هم از کانال دوستان مستقر در آمریکا به رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد دادیم در پوشش پیام تبریک عید نوروز به فارسی زبانان منطقه بعضی از خواسته‌ها و اهداف ما را بیان کند و در همان جا گفته‌ایم که رعایت حقوق بشر در ایران، آزادی زندانیان سیاسی، رفع حصر سران جنبش سبز، کنار گذاشتن برنامه هسته‌ای و به‌جای آن پرداختن به مشکلات اقتصادی مردم را مطرح کند .

گفتنی است؛ پیش از این اطلاعات زیادی در مورد تلاش فرستادگان اصلاح‌طلب به خارج برای تشدید تحریم‌ها علیه مردم و فروش اطلاعات کشور به بیگانگان و خوش رقصی برای آمریکا، اسرائیل و مرتجعین منطقه منتشر شده بود که اظهارات این عضو قدیمی حلقه همکاران خاتمی نیز مهر تاییدی بر همان اطلاعات است.
منبع:باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/