رضا صادقی خواننده مطرح پاپ کشورمان شب گذشته(۱۶ مهر) در زادگاه خود به روی صحنه رفت.

28666t.jpg

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،رضا صادقی که پس از انتشار آلبوم جدیدش برای نخستین بار به اجرای زنده در میان همشهریان خود می پرداخت در دوسانس با استقبال پرشور هوادارانش در سالن شهید آوینی بندرعباس به روی صحنه رفت.

صادقی در این کنسرت که به دو اجرای پاپ و محلی پرداخت قطعه های فراموشت می کردم، بانوی من ،نترس،بخند،مشکی رنگه عشقه،کفش آهنی،عاشقتم،روم نمیشه،خدا با منه،ولی نبو را در پارت نخست به همراه نوازنده های گروهش به نام های امیر شهابی ، فاضل پیش ، دارا دارایی ، علی شهبازی ، مرتضی کریمی ، میلاد عالمی ، ناصر رحیمی ، رامین درودی ، رضا آذرنژاد ، حسین شریفی ، آرش مقدم به سرپرستی پویا نیکپور اجرا کرد.

در پارت دوم صادقی با دعوت از نوازندگان محلی بندرعباسی به نام های موسی کمالی،حسین کریمی،وحید حسن رضایی ، فاضل پیش ، ناصر رحیمی ، رضا عامری ، آرشام غفوری و مرتضی کریمی به اجرای قطعات محلی و خاطره انگیز خود پرداخت.

رضا صادقی با گفتن این جمله که بندرعباس از معدود نقاطی است که هر بچه هفت ساله ای هم ریتم موسیقی را می شناسد اثر بندرعباسی دنیا جون بگینی  را به اجرا در آورد و سپس ترانه های بارون دونه دونه،ادعا و با گفتن این جمله به زبان بندری که “مه رضا صادقی عاشقتونوم” آخرین اثر اجرایی خود را به نام من چقدر دوستت دارم خدا به اجرا درآورد.

رضا صادقی در ابتدای این کنسرت با گرامیداشت یاد و خاطره ابراهیم منصفی، ناصر عبداللهی و روضه خوان، افزود: از اینکه در بندرعباس هستم احساس خوشحالی می کنم و این شهر تنها جاییست که حس غریبگی ندارد و با گویش بندرعباسی صحبت می کند.

در ادامه رضا صادقی از طرفداران آبی و قرمز جداگانه درخواست تشویق کرد و پس از آن طرفداران مشکی را به تشویق دعوت کرد .

رضا صادقی همچنین اظهار کرد: یک عهدی با خود دارم که تمامی افرادی که در شهرم هستند را بندری می دانم و این کنسرت را در شهر خودم با گویش بندری اجرا می کنم.

همچنین صادقی به بیان خاطره جالبی از اولین باری که روی صحنه رفت در کلوپ دلفین بندرعباس یاد کرد که با حضور ۱۴ نفر برگزار شد و  در پایان ۳ نفر باقی مانده بودند و بعد از رفتن ایشان هنوز نشسته بودند و دلیل را جویا شدم که گقتند آن ها مسافرند!

این خواننده بندرعباسی در پایان با اعلام حمایت از موضوع مردم بندرعباس در عدم جدایی بخش هایی از استان هرمزگان و الحاق به استان فارس خود را همراه و همقدم با مردم دانست.

کنسرت گروه مشکی پوش ۱۷ و ۱۸ مهرماه در چهارسانس دیگر در تالارشهیدآوینی بندرعباس ادامه دارد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/