در بسته گلدون وبلاگی شماره ۲۷ میخوانیم: گناهی که با علم روز هم ثابت می‌شود/ وقتی روسری ام لیزخور و موهام دیده شد/ دانشگاه عاشورا، درس بصیرت، واحد شمر/ زنان قربانی تجاوز در ارتش آمریکا

در بسته گلدون وبلاگی شماره ۲۷ میخوانیم: گناهی که با علم روز هم ثابت می‌شود/ وقتی روسری ام لیزخور و موهام دیده شد/ دانشگاه عاشورا، درس بصیرت، واحد شمر/ زنان قربانی تجاوز در ارتش آمریکا/ کدام ائتلاف مانع جنگ اوباما علیه اسد شد؟!/ در هیئت همه آمده بودیم خوب شویم / سران فتنه!یادمان نمیرودعاشورای۸۸/ وقتی خودم به حساب اعمالم رسیدم! / حمله‌ی مدلینگ‌ها به تهران در Tehran Face-Off/ یک واجب که آن طور که باید ! معلوم نیست !/ خطبه حضرت سجاد (ع) در مسجد شام/ زنی ناشناس در خرابه شام/ پوستر عباس(ع)

image23398

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، سایت حرف تو به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان ” گلدون وبلاگی ” از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

لازم به ذکر است یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی کشور وجود دارد که شایسته بهترینها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس از تمامی وبلاگ نویسانی که خواهان انتشار مطلبشان در این بخش هستند خواهشمندl است مطالب تولیدی خود را  در قسمت ” ارسال مطلب” سایت حرف تو، .ارسال نمایند.

———————————————————————————-

* زنی که همسرش فروشنده لباس زنانه است

وبلاگ(‌دست نوشته های یک عاقد)‌نوشت:

حاج آقا! از وقتی عقد کردیم حلقه اش را دستش نمی کند، با فاصله با من راه می رود و به خانم هایی که حجاب خوبی ندارند با نگاه هیز، می نگرد.انگار اصلا به من محبتی ندارد…

زیرنویس۱:دخترک خودش ساپورت پوشیده و هفت قلم آرایش کرده.همسرش فروشنده لباس زنانه است و  هر دوخانواده انس با برنامه های ماهواره دارند، اما به گفته دخترک(( آنچه پدر شوهرش می بیند، آنها در ماهواره نمی بینند!)).

زیرنویس ۲:نمی خواستم نمک روی زخمش بپاشم اما چون پدرش روز عقد با بغض می گفت این دختر را حضرت زهرا در خواب به من هدیه داده است! مجبور شدم اینطور توبیخش کنم:

همان بلایی را که تو سر شوهران مردم می آوری، دختران دیگر سر شوهر تو آورده اند…

زیرنویس۳:حیا که از یک در برود بیرون، بی اعتمادی و تنوع طلبی و نهایتا انتقام گیری زن و مرد از در دیگر وارد می شود…

ادامه مطلب

———————————————————————————-

*گناهی که با علم روز هم ثابت می‌شود

وبلاگ(فریاد مهتاب)‌نوشت:

در برنامه های تلویزیونی و ماهواره قادر به تغییر رفتار و کردار بینندگان و از جمله وادار کردن آنان به انجام برخی کارها نبود آیا صاحبان سرمایه و کارخانه و شرکت هاحاضر بودند میلیاردها پول خرج آگهی های تبلیغاتی در تلویزیون و ماهواره کنند؟؟

دوستان عزیز توجه کنید که خطای کوچک اولی که به ظاهر اهمیتی نداشت یعنی دیدن مجموعه های تلویزیونی غیر اخلاقی از کانال های ماهواره سرانجام منجر به تقلید همان رفتارها در جامعه می شود.خانواده ای که به این ترتیب با مسائلی روبه رو می شود که در جامعه ایران کمتر دیده می شود از قبیل خیانت ، جنایت ، دروغ گویی، نافرمانی بچه ها و…. از توصیه های مناسب فرارو…باید خود را سرزنش کند و بگوید: زکه نالم که از ماست که بر ماست

اکنون این حکمت امیرالمومنین را دوباره یادآور می شوم که می فرماید:

« سخت ترین گناهان گناهی است که گناهکار آن را کوچک بشمارد »

ادامه مطلب

———————————————————————————–

* وقتی روسری ام لیزخورد و موهام دیده شد

 

وبلاگ ” فرهنگ بسیجی ” نوشت:

وقتی اون روز آقای همسایمون اومده بود دم در. چادر سر کردم و رفتم قبض
ها رو ازش گرفتم .برگشتم دیدم با لبخند بهم خیره شدی گفتی:

«خوشم اومد چه مردونه برخورد کردی,بدون عشوه و طنازی»

اونجا بود که فهمیدم تو با همه مردها فرق داری

وقتی اون روز تو مجلس عروسی یهو همه رو جو گرفت و زن و مرد قاطی شدن و
… مردهای دیگه با چه لذتی به تماشا نشسته بودن.

تو مثل برق از جا پریدی و زدی بیرون. پشت سرت اومدم . گفتی:

«متشکرم که اونجا نموندی»

اونجا بود که فهمیدم تو با همه مردها فرق داری

ادامه مطلب

———————————————————————————-

*دانشگاه عاشورا، درس بصیرت، واحد شمر

587760_RPnF1esb

وبسایت  فندرسک  نوشت:

شمر بن فرط ضیابی کلابی معروف به شمربن ذی‌الجوشن یکی از فرماندهان سپاه امیرالمؤمنین علی (ع) در جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت و جانباز شد ولی با گذشت زمان در لشکر خوارج قرار گرفت و در واقعه عاشورا در لشکر عبیدالله بن زیاد سر بهترین مخلوق خدا را از پیکر مبارکش جدا نمود.

شمری که تا مرز بهشت رفت اینک جایگاهی در جهنم دارد که هرکسی در آن جایگاه پست قرار نمی گیرد و تنها دلیل آن هم بی بصیرتیشمر و نشناختن امام زمان خود بود زیرا که شمر مادیات دنیا را به لذت های آخرت فروخت.

 ادامه مطلب

 ———————————————————————————-

*زنان قربانی تجاوز در ارتش آمریکا

وبلاگ(شکوه پارس)‌نوشت:

زنانی که توی نیروهای مسلح امریکا خدمت می کنن و الان در کشورهایی مثل افغانستان و عراق حضور دارن، بیشتر از اینکه در جنگ هدف گلوله دشمن قرار بگیرن، از طرف همرزمان خودشون در معرض تعرض جنسی هستن! تجاوز به زنان در ارتش امریکا در حالیه که مسئولان از افزایش این آمار ابراز نگرانی کردن و بررسی‌ها نشون میده که یک سوم از زنان ارتش امریکا هدف تجاوز جنسی مردان ارتشی خود قرار گرفته‌اند.
آمارهای رسمی دولت امریکا نشون میده که از هر سه زن در ارتش امریکا یکی هدف تجاوز به عنف نظامیان قرار می‌گیره. حتی در این مورد کتابی به اسم”تجاوز به عنف دشمن خودی” منتشر شده. این کتاب داستان تکان دهنده زنان نظامی رو شرح میده که قربانی سوء استفاده جنسی همرزمان امریکایی خود شدن.

ادامه مطلب

———————————————————————————

*کدام ائتلاف مانع جنگ اوباما علیه اسد شد؟!
پیوند به کدام ائتلاف مانع جنگ اوباما علیه اسد شد؟!

وبلاگ قطعه ۲۶ نوشت :

غلط نکرده باشم جمعه حدود ۲ ماه پیش بود که اوباما می‌خواست به اسد حمله کند؛ چی شد پس؟! اتفاقا دیروز هم جمعه بود. همان جمعه‌ای که حدودا ۵۰ روز پیش به عنوان روز دقیق حمله آمریکا به سوریه معین شد. حتی ساعت حمله هم توسط بعضی رسانه‌های غربی فاش شد. تقریبا همه مطمئن بودند که حمله آمریکا به سوریه قطعی است و تحقیقا کاخ سفید برای حمله به خط مقدم مقاومت، فقط و فقط فشار دکمه جنگ را کم داشت.

 ادامه مطلب

———————————————————————————–

*در هیئت همه آمده بودیم خوب شویم 

وبلاگ(چشم چشم دو ابرو)‌نوشت:

پسر جوان داخل ماشینش روضه حاج منصور را زیاد کرده بود و می رفت …

کاری به این ندارم که پیش از محرم چه گوش می داد …

::

دیگری پیراهنی مشکی پوشیده بود که نام امام حسین روی آن نقش بسته بود …

کاری به این ندارم که پیش از این مارک لباس هایش چه بود …

::

آن یکی در دسته عزاداران محرم زنجیر و سینه می زد …

کاری به این ندارم که پیش از این سنگ چه چیزهایی را به سر و سینه می زد …

::

آن که مداح دسته شده بود را هم می شناختم …

اما کاری به این ندارم که پیش از این چه کارهایی می کرد …

ادامه مطلب

———————————————————————————–

*سران فتنه!یادمان نمیرودعاشورای۸۸

وبلاگ چتر باز نوشت:

یادمان نمیرودعاشورای۸۸
یادمان نمیرود بی حرمتیها به پرچمهای سید الشهدا
یادمان نمیرود سوت وکف زدنها در روز عاشورا.کاری که دقیقا در کربلا اتفاق افتاد
یادمان نمیرود شهدای فتنه،شهید حسین غلام کبیری،شهید امیرحسام ذوالعلی ،شهید محمدحسین فیض و..که همگی گمنام مانده اند
یادمان نمیرود شعارهای ضدانقلاب و رهبری دادن فتنه گران
یادمان نمیرود حمایت سران فتنه (موسوی وکروبی)از فتنه گران،سلطنت طلبان،منافقان،بهائیان و..
یادمان نمیرودبرائت نکردن موسوی وکروبی از دشمنان وقسم خوردگان آنان

———————————————————————————–

*وقتی خودم به حساب اعمالم رسیدم!

وبلاگ(دلنوشته های من)‌نوشت:

 روزها لحظاتی را برای حسابرسی اعمال خود قبل از رسیدگی به کارنامه ی دنیایی ما داشته باشند اختصاص دادم:

روزیکه پیرمرد عصابه دست درخواست کمک کرد و من از ترس گفته استاد که بعد از ورود ایشان کسی اجازه ورود به کلاس را ندارد کمک نکردم وبا عجله به دانشگاه رفتم و با ورود به دانشگاه در تابلو اعلانات اطلاعیه عدم برگزاری کلاس همان استاد را دیدم.

روزیکه به آن نابینا که منتظر دیدن افتادن او در چاله های در چند قدم جلوتر بودیم تا کمی بخندیم غافل از اینکه ما چاله های بزرگ را برای خود کنده ایم ودر همان چاله افتادیم ودر مقابل هیچ کس از این نوع افتادن ما نخندید بلکه کمک کردن بیرون بیاییم از چاله های دنیایی آنوقت بود که خجالت کشیدیم از رفتار خودمان.

ادامه مطلب

———————————————————————

*حمله‌ی مدلینگ‌ها به تهران در Tehran Face-Off

وبگاه “طرح با تو حرف می‌زند” نوشت:

نصر به تصویر می کشد:وقتی که مسولین فرهنگی ایران در هیاهوی سیاسی بازی شان چشم های خود را بسته اند این گونه می شود که امروز باید این عکس ها را با نام تغییر چهره تهران (Tehran Face-Off) را در مجله تغییر جهانی مدfshnچاپ شود و کسی دم بر نیاورد .

این در حالی بوده که گروهی تخصصی ۱۰ نفره به همراه عکاس و گریمور و نور پرداز و…به ایران می آیند و در بازار تجریش تهران و خانه منوچهری کاشان به عکس برداری می پردازند اما هیچ کس از آنها نمی پرسد که اقا و خانم!مجوزتان را از کجا گرفتید.

ادامه مطلب

*********************************************

*یک واجب که آن طور که باید ! معلوم نیست !

وبلاگ”بنده نامه“نوشت:

 یک واجب که آن طور که باید! معلوم نیست !

بدون مقدمه و باصراحت!!! در رابطه بافریضه امربه معروف و نهی ازمنکر  نکاتی راعرض می کنم :

۱- این فریضه در بین عموم مردم مذهبی ،مهم و درعین حال نامعلوم و مبهماست!مخاطبین برنامه های صداوسیما و مستمعین منابر ،سالهاست ازارزش والای آن می شنوندو این امر، برایشان ضروری و مهم می شود.بعداز آنست که معمولا با خود زمزمه می کنند که : بعدازین این واجب رابه نحو احسن انجام خواهم داد و آمربه معروف و ناهی از منکر خواهم شد!.وبعد هم از روی احساسات صادقانه خویش ، سری را هم ازروی تآسف تکان می دهند که…

ادامه مطلب

*******************************************

*خطبه حضرت سجاد (ع) در مسجد شام

وبگاه “منتظران منجی (عج) ” نوشت:

اهل بیت پیامبر(ص) در اول صفر سال ۶۱ هجری قمری در شرایطی وارد شهر شام شدند که حدود چهل سال در این شهر و اطراف آن بر ضد امیرالمؤمنین علی علیه السلام تبلیغات مسموم صورت گرفته بود.

معاویه تعدادی خطیب پول پرست را مأمور ساخته بود که به مقام و منزلت شامخ حضرت علی علیه السلام توهین و جسارت کنند و آن حضرت را مورد فحّاشی و بدگویی قرار دهند.

مردم شهر شام نیز از هنگامی که این شهر به قلمرو مسلمانان در آمده بود، تا عصر امام سجاد(ع) تنها حاکمان و فرمانروایان طائفه بنی ‌امیه را در خود دیده بودند و لذا نه محضر پیامبر(ص) را درک کرده بودند و نه روش اصحاب صالح آن حضرت را.

ادامه مطلب

*****************************************

*زنی ناشناس در خرابه شام

وبگاه “حرف لر” نوشت:

سخت ترین شبهای عمر زینب سلام علیها  شبهایی بود که در خرابه ی شام بسر می برد،زیرا تمام توجهات به او بود،کودکان از او آب و نان می خواستندو گاهی نیز سراغ پدر را می گرفتند .چون صاحب خلق کریم بود و اخلاق را از جد و در و مادر خود به ارث برده بود،بدون آنکه خم به ابرویش بیاید تا آنجا که می شد واسته های ایتام را برمی آورد.

در این بین،روزی زنی با لباس سیاه و مقداری آب ونان به خرابه آمد  وهرچه که همراه داشت در حضور حضرتش بر زمین گذاشت.

بوی غذا بچه ها را دگرگون کرده که حضرت فرمود:مگر نمی دانی صدقه برما حرام است.

عرض کرد:ای زن اسیر به خدا قسم این غذا براساس نذر وعهدی است که آن را برای هر اسیر و غریب می برم.

ادامه مطلب

**************************************

*پوستر عباس(ع)

sivWDHt

 وبلاگ میلاد پسندیده نوشت:

مدلسازی سه بعدی حضرت قمر بنی هاشم در نرم افزار ۳dsMax

پوستر در اندازه A3 :

اگر حمایتی بود، میشد انیمیشن خوبی هم ازش ساخت!!