مدیرعامل شرکت فولادهرمزگان گفت: این شرکت در شش ماهه نخست سال ۹۲ ، رشد ۲٫۳ برابری را در میزان تولید ثبت کرد.

 

IMG12500566

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،مرتضی آقاجانی با بیان این مطلب افزود: این شرکت در ۶ ماه اخیر، بیش از ۵۲۰ هزار و ۴۷ تن تختال تولید کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۱ (۲۲۲ هزار و ۵۴۸ تن)، رشد ۱۳۴ درصدی را نشان می دهد.

وی اظهار داشت: در شش ماهه نخست سال جاری با تولید ۷۸۰ هزار و ۶۰۲ تن آهن اسفنجی، شاهد رشد ۳۶ درصدی هستیم.

وی افزود: همچنین این شرکت در شهریور ماه، ۹۷ هزار و ۲۳۷ تن تختال تولید کرد که بالاترین رکورد تولید در ماه محسوب می شود.

وی ادامه داد: همچنین، میزان فولاد تولید شده در شهریور، ۴ هزار و ۲۳۷ تن بیش از برنامه است.

آقاجانی دستیابی به رکورد ۹۰۵ ذوب تخلیه از مجموع دو کوره و ۹۰۱ ذوب ریخته گری شده را از جمله رکوردهای بدست آمده در شهریور ماه اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت فولادهرمزگان اظهار داشت: مجموع کل تولید محصول تختال فولاد این شرکت از زمان بهره برداری تاکنون به بیش از یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۹۳۹ تن و آهن اسفنجی نیز به سه میلیون و ۵۶۱ هزار و ۷۹۹ تن رسید.

مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: دستیابی به رکوردهای پی در پی در فولاد هرمزگان نشان از پتانسیل بالای نیروی انسانی با انگیزه و جوان شرکت است که با هماهنگی وتعامل خوب قسمتهای مختلف و استفاده از تجربیات متخصصین فولاد ایران و نیز حمایتهای استانی، مملکتی و فولاد مبارکه در سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی، ۶ ماهه نخست سال ۹۲ را با موفقیت به پایان رساندند.

آقاجانی افزود: تلاش و پشتکار کارکنان در تمامی واحدهای تولیدی و ستادی قابل تقدیر و ستودنی است و علی رغم همه مسایل و مشکلات، بحران در  تأمین گندله مورد نیاز، تحریم ها و شرایط سخت آب و هوایی، تلاشگران این واحد صنعتی پیشرفته کشور بر مبنای محورهای مشخص شده از ابتدای سالجاری موفقیت های خوبی را به ارمغان آورده است.

مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به اهمیت تامین مواد اولیه به خصوص گندله برای کارخانجات فولادی تاکید کرد: تامین مواد اولیه بعنوان اصلی ترین چالش در ادامه کار و رسیدن به ظرفیت اسمی شرکت فولادهرمزگان بعنوان پیشرفته ترین فولاد کشور و بزرگترین صنعت استان هرمزگان است.

شرکت فولاد هرمزگان دارای ظرفیت تولید یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن تختال، در دی ماه ۱۳۹۰ بصورت رسمی به بهره برداری رسید.

 

منبع : مهر

 

انتهای پیام/