صمد حمزه ای رئیس دانشگاه علوم و تحقیقات بندرعباس به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان منصوب شد و در اولین نشست برخی از اعضای شورای شهر تفاهم نامه ی عمرانی ،فرهنگی به امضاءرسید.

حمزه ای

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، ظهر امروز طی حکمی از سوی دکتر زیاری رئیس دانشگاههای پیام نور کل کشور، دکتر صمد حمزه ای به عنوان رئیس دانشگاههای پیام نور هرمزگان منصوب شد.

دکتر حمزه ای پیش از این رئیس دانشگاه علوم و تحقیقات بندرعباس بود و توانست این واحد دانشگاهی را تا سقف ۳۰ رشته در هرمزگان گسترش دهد.

وی همچنین عضو هیات عملی دانشگاه آزاد بندرعباس است.

لازم به ذکر است پیش از این دکتر عامری ریاست این دانشگاه را برعهده داشته و این سومین تغییر مسئولیتی است که در این دانشگاه اتفاق می افتد.

در حاشیه ی تقدیر حکم جدید به دکتر حمزه ای جلسه ای با حضور جلالیان معاون پارلمانی و امورمجلس دانشگاه پیام نور ،دکترنجاتبخش مدیر کل اموراستانها وبرخی ازاعضای شورای شهربندرعباس برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه تفاهم نامه ای درخصوص پروژه های عمرانی و امورفرهنگی به امضا رسید .

در این جلسه حیدری زاده نایب رئیس شورای شهر بندرعباس، سالاری ومهندس صمیمی حضورداشتند.این اعضا آمادگی خودرا جهت هرگونه همکاری با دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و برگزاری نشست های مشترک در آینده اعلام نمودند.

انتهای پیام/