مسئول امور شهدای گمنام استان هرمزگان از تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس خبر داد.

80861341-5022524

سجاد امیریان مسئول امور شهدای گمنام در گفتگو با خبرنگار هرمز پرس از موافقت تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد واحد بندرعباس خبر داد و افزود: پیشنهاد تدفین شهدای گمنام دو سال پیش از سوی ریا ست این دانشگاه در خواست شده بود و به دنبال آن بازدید ی که دو روز پیش توسط سردار باقر زاد ه فرمانده کمیته جستجوی مفقودین از این دانشگاه انجام شد با تدفین دوشهید گمنام در این دانشگاه موافقت شد.

وی گفت : طبق بازدیدهای صورت گرفته از قسمت های مختلف دانشگاه قراراست این دو شهید یک روز پس از روز دانشجو مصادف با شهادت حضرت رقیه (س) رو به روی مسجد جامع این دانشگاه تدفین شوند.

مسئول امور شهدای گمنام استان هرمزگان در اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت : با همکاری و هماهنگی مسئولین یادمان این شهدای گمنام مقابل مسجد دانشگاه سلخته می شود.

142438_635162097359067360_m

وی اجرای برنامه های مذهبی در کنار مسجد و جوار شهدای گمنام در این دانشگاه را فرصتی مناسب بهرمندی بیشتر دانشجویان از فضای معنوی و خیر و برکت شهدا دانست.

 

مراسم استقبال ازپیکرپاک دوشهیدگمنام دفاع مقدس درروز شنبه ۱۶آذرساعت ۸ صبح ازفروگاه بین المللی بندرعباس انجام می شود.

مراسم  وداع  با این دوشهید گمنام ۱۶آذرساعت ۱۸درصحن امامزاده سید مظفر برگزار می شودوتشبع و تدفین همزمان باسالروزشهادت حضرت رقیه(س)روز یکشنیه ۱۷ آذرساعت ۸ صبح ازچهاراه دانشگاه به سمت دانشگاه آزاداسلامی بندرعباس انجام میشود.

گفتنی است پیش از این تنها دانشگاه هرمزگان میزبان دو شهید گمنام بوده است و دانشگاه آزاد واحد بندرعباس دومین دانشگاهی است که این امر در آن صورت می گیرد.

انتهای پیام/