پس از پایان دوره ریاست جمهوری دکتر احمدی‌نژاد، وی در پاستور دفتری نخواهد داشت بلکه دفتر کار و مراجعات خود را در یکی از ساختم‌ان‌های اطراف میدان ونک، دایر خواهد کرد.

image4305

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،شنیده شده است پس از پایان دوره ریاست جمهوری دکتر احمدی‌نژاد، وی در پاستور دفتری نخواهد داشت بلکه دفتر کار و مراجعات خود را در یکی از ساختم‌ان‌های اطراف میدان ونک، دایر خواهد کرد. این دفتر در حال آماده‌سازی برای انتقال احمدی‌نژاد است.

با نزدیک شدن به پایان دوره دولت دهم گمانه زنی های رسانه ای و حتی شایعه پراکنی درباره جایگاه سیاسی محمود احمدی نژاد بعد از ریاست جمهوری قوت گرفته است. درباره احمدی نژاد بعد از ریاست جمهوری سناریوهای مختلفی از سوس افراد مختلف در این چند روزه وجود دارد.

«در حال اسباب کشی به نارمک هستیم»؛ این اولین واکنش رییس جمهور به حواشی پیرامون اقدام ریاست جمهوری بعد از پایان دوره دهم بود. ا حمدی‌نژاد در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به این سوال که برخی از رسانه‌های مدعی شدند که قرار است شما در پاستور بمانید با رد این موضوع، گفت:« ما در حال اسباب‌کشی به خانه قبلی خودمان در نارمک هستیم و چنین موضوعاتی صحت ندارد.»

منبع:دانا

انتهای پیام/