رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ، ارزش های دفاع مقدس را میراث ماندگار و جاودانه ی تاریخ انقلاب اسلامی خواند و گفت : آنچه انقلاب ما را در مقابل هجمه های بی امان دشمن بیمه کرده است ،

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ، ارزش های دفاع مقدس را میراث ماندگار و جاودانه ی تاریخ انقلاب اسلامی خواند و گفت : آنچه انقلاب ما را در مقابل هجمه های بی امان دشمن بیمه کرده است ، خون شهیدان ۸ سال دفاع مقدس است که ثمره آن امروز در جامعه بیش تر از پیش نمایان است .

18.IMG_9988

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،دکتر مهدی باقری در شانزدهمین جلسه هیات رئیسه واحد بندرعباس ، با گرامی داشت هفته دفاع مقدس ، هشت سال دفاع جانانه ی جوانان این مرز وبوم را بادستانی خالی اما ایمانی راسخ ستود و افزود : آنچه پایداری و استقامت این جوانان را در مقابل این تهاجم وحشیانه محکم و مستحکم می ساخت ایمان راسخ این عزیزان به به خدا و ائمه ی اطهار بود .

وی فرهنگ دفاع مقدس را نشات گرفته از فرهنگ عاشوراخواند و افزود : همانگونه که عاشورا هیچ گاه از سینه های مردم محو نخواهد شد ، دفاع مقدس نیز ادامه ی همان راه بزرگ است و آنچنان در فرهنگ جوانان ما نفوذ کرده که همیشه ماندگار و جاودانه است .

وی یاد آوری کرد ، دفاع مقدس متعلق به تمام ملت ایران با گرایش ها و مذاهب مختلف است و شهیدان دفاع مقدس نیز از همه ی اقشار و مذاهب مختلف در ایران است و هیچکس نمی تواند این دفاع مقدس را به یک گروه و شخص خاصی نسبت دهد زیرا همه ی آنان در زیر پرچم و لوای انقلاب شکوهمند اسلامی و امام راحل (ره) جمع شدند و با ایمان و اراده راسخ به دفاع از میهن خود پرداختند و برگ زرینی را در تاریخ انقلاب برجای گذاشتند .

رییس واحد بندرعباس با اشاره به شهدای هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد باید بازماندگان شهدا را گرامی بداریم و اهدافی که آنان به خاطر آن ، جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند به بوته فراموشی سپرده نشود

زیرا رهبر معظم انقلاب فرمودند که یاد شهدا کمتر از شهادت نیست . پس باید یاد شهدا را گرامی بداریم تا انقلاب ما از تهاجمات دشمن بیمه شود .

این مقام مسؤول با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت : امروز دشمن دانشگاه ها را نشانه گرفته و برای حمله به اهداف خود از سلاح های پیشرفته ای چون فکر و اندیشه استفاده می کند که لازم است با بالا بردن بصیرت و آگاهی خود و دیگران ، انقلاب شکوهمند اسلامی را در مقابل این جنگ نرم شکست ناپذیر سازیم .

گفتنی است این جلسه با دستورات قبلی پیگیری و مصوباتی با نظر اعضا به تصویب رسید .

انتهای پیام/