رهبر معظم انقلاب طی پیامی درگذشت عالم فرزانه و نویسنده مجاهد، حجت‌الاسلام سیّدمجتبی موسوی‌لاری نماینده ولی‌فقیه در لارستان را تسلیت گفتند.

13910828000380_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) با صدور پیامی درگذشت عالم فرزانه و نویسنده مجاهد، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای حاج سیّدمجتبی موسوی‌لاری، نماینده ولی‌فقیه در لارستان را تسلیت گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خبر درگذشت روحانی عالیقدر و نویسنده مجاهد، مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین آقای حاج سیّدمجتبی موسوی‌لاری را با تأسف فراوان دریافت کردم.

خدمات این عالِم فرزانه و بزرگوار و ارزشمند به گسترش معارف اسلامی و مکتب اهل بیت علیهم‌السلام در سراسر جهان، در چند دهه اخیر حقاً کم نظیر است و هزاران انسان منصف و مشتاق، با هدایت نوشته‌های وی که با چیرگی علمی و تبیین منطقی نوشته و در پنج قاره منتشر می‌شد، به سرچشمه حقیقت دست یافته و اسلام را شناخته و بدان ایمان آورده‌اند.

این عالم پارسا بی‌هیچ تظاهر و ادعا، یک تنه و بدون تکیه به این و آن، عمر و توان خود را مصروف این مجاهدت بزرگ کرد و پرداختن به وظیفه و کسب رضای الهی را وجهه همت ساخت.

اینجانب درگذشت این عالم با اخلاص را به مردم شریف لارستان و استان فارس و به همه ارادتمندان و شاگردان و بهره‌مندان از کتاب‌های او و بویژه به خاندان مکرّم و بازماندگان معزّز ایشان تسلیت می‌گویم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات را برای ایشان از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

سیّدعلی خامنه‌ای

۱۹/ اسفند/ ۱۳۹۱

انتهای پیام/