رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از پذیرش دانشجو بدون آزمون در مقطع کارشناسی خبر داد .

1387362761_دکتر

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس ، دکتر صمد حمزه ئی گفت: دانشگاههای پیام نور استان هرمزگان برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳- ۹۲ در بهمن ماه امسال بدون آزمون در مقطع کارشناسی در گروه های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی،هنر و زبانهای خارجی در رشته های مختلف دانشجو می پذیرد.

وی اضهار داشت :متقاضیان محترم می توانند از تاریخ ۱/۱۰/۹۲لغایت ۵/۱۰/۹۲در سایت سازمان سنجش کشور به آدرس www.sangesh.orgنسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

حمزه ئی گفت:جهت ثبت نام داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) تا تاریخ۳۰/۱۱/۹۲برای کلیه داولطبین الزامی است .

رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اظهار داشت:گزینش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم)انجام می شود. وی عنوان کرد:کلیه فرآیند ثبت نام اینترنتی بوده و نیاز است قبل از ثبت نام تقاضا نامه را به همراه فایل های، اسکن شده شامل عکس و مدارک هویتی و تحصیلی را در سایت سنجش به ثبت رسانند یا بارگذاری کنند.

دکتر صمد حمزه ئی عنوان کرد:با توجه به ضرورت کاهش دغدغه دانشجویان در آستانه برگزاری امتحانات نیمسال تحصیلی، گفت:دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور بدون توجه به میزان بدهی خود می توانند کارت ورود به جلسه امتحانی را اخذ کرده و در آزمون پایان ترم شرکت کنند.

وی افزود:هرساله دانشجویان در صورتی می توانستند در آزمون پایان نیمسال شرکت کنند که بدهی خود را با دانشگاه تسویه کرده باشند.

دکتر حمزه ئی اضافه کرد که دانشجویان باید بدهی خود را تا پیش از انتخاب واحد نیمسال دوم تسویه کنند.

انتهای پیام/
انتهای پیام/