به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ صبح امروز نشست صمیمانه ای بین رئیس دانشگاه پیام نور با ملائی، رئیس سازمان بهزیستی در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد و به موجب آن همکاری مشترکی به منظور شناسایی و پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی آغاز گردید.
احمد زاهری، رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر گفت: دانشگاه پیام نور ویژگی های منحصر به فردی دارد و از پتانسیل علمی و تحقیقاتی و پژوهشی بالایی برخوردار است.
وی با اشاره به ایجاد فرصت در جهت رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی همه دانشجویان به ویژه دانشجویان تحت پوشش بیان کرد: با همکاری مشترک با سازمان بهزیستی زمینه ای برای تبادل افکار و تجارب علمی و استفاده از امکانات پژوهشی و ظرفیت های بالقوه فراهم می شود.
زاهری با تاکید بر اینکه با پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی می توانیم عواملی چون طلاق، اعتیاد، اختلالات روانی و سایر معضلات را به حداقل برسانیم، اظهار کرد: می توانیم از تجارب علمی و پژوهشی اساتید در برگزاری دوره های مشاوره و آموزشی مورد نیاز کارکنان و مددجویان استفاده کنیم.
رئیس بهزیستی شهرستان بندرخمیر با اشاره به اینکه هدف از همکاری با دانشگاه توجه به منابع انسانی و رشد علمی از طریق افزایش مهارت ها و اثربخشی آنان است، گفت: امید است که از امکانات آموزشی و توان تحقیقاتی این دانشگاه برای پیشبرد کاهش آسیب های اجتماعی و بهبود امور مددجویان بهره گیری کنیم.
درپایان این نشست مصوب گردید که با توجه به داشتن مجوز برگزاری دوره های آموزشی، کلاسهای آموزشی و مشاوره و دوره های ضمن خدمت برای کارکنان و مددجویان بهزیستی توسط اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه برگزار گردد.

 

انتهای پیام/