مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد بندرلنگه از تشکیل ستاد اسکان مهمانان نوروزی و آمادگی کامل این واحد برای میزبانی ۸۰۰ نفر از کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد خبر داد.

IMAGE634985152251350469

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، محمود سلطانی مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد بندرلنگه تصریح کرد: هر ساله دانشگاه آزاد بندرلنگه میزبان مجموعه کارکنان و اساتید دانشگاه های آزاد بوده است و در ایام تعطیلات نوروز ۹۲ نیز پذیرای حدود ۸۰۰ نفر از کارکنان و اساتید دانشگاه های آزاد کشور می باشد.
وی بیان کرد:‌ مهمانسرای ویژه، ۱۶ واحد سوئیت مجزا با تمامی امکانات، استاد سرا و همچنین نزدیک هفت کلاس جهت جهت رفاه حال مهمانان و پذیرایی از آنان آماده شده است.
مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد بندرلنگه گفت: نمازخانه و فضای سبز این دانشگاه نیز جهت رفاه مهمانان کاملا تجهیز شده است و مهمانان در نوروز۹۲ می توانند ایام خوبی را در این دانشگاه و شهرستان بندرلنگه سپری کنند.
سلطانی افزود: تمامی کارکنان و مهمانان می توانند با ارسال نامه ای به ستاد اسکان نوروزی واحد بندرلنگه، جهت رزرو و هماهنگی های بعدی اقدام کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که این واحد بتواند مثل گذشته میزبان شایسته ای بوده و بار دیگر به عنوان واحد نمونه در ارائه خدمات رفاهی معرفی شود.
منبع: خبرگزاری دانشجویی
انتهای پیام/