دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در امور مربوط به ستاد اقامه نماز ، رتبه برتر را کسب کرد .

IMG_0016رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با اعلام خبر برگزیده شدن  این واحد دانشگاهی در امور مربوط به ستاد اقامه نماز ، با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این فریضه واجب و مهم گفت : در دین اسلام ، نماز به عنوان ستون دین  جایگاهی باشکوه و مهم در دلهای مسلمانان دارد و هدف ما از استقرار انقلاب اسلامی در کشور ، احیاء فریضه های واجب به خصوص نماز بود تا بتوانیم معنویت دین اسلام را به اقشار جامعه بشناسانیم .

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،دکتر مهدی باقری  در این راستا افزود : تلاش های فراوانی در این زمینه در دانشگاه صورت گرفته و تمام تلاش ما این است که برگزاری امر نماز  در بنیان خانواده ها نهادینه شود .
وی افزود: استانداری هرمزگان و ستاد اقامه نماز استان با در نظر گرفتن امور مربوط به فعالیت های مستند و انجام شده در سطح ادارات و سازمان ها ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس را شایسته این تقدیر و تجلیل دانستند .
گفتنی است در این تقدیرنامه  که با امضای استاندار هرمزگان و مدیر ستاداقامه نماز به ستاد اقامه نماز این دانشگاه اهدا شده آمده است : ستاد اقامه نماز استان هرمزگان در راستای فرمان مقام معظم رهبری با تشکیل هیئت داوری ، نسبت به ارزیابی عملکرد سال ۹۱ دستگاه های اجرایی در امر نماز؛ هیات داوران ، دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس را به دلیل تلاش در اشاعه و گسترش فرهنگ نمازبه عنوان برگزیده انتخاب  و شایسته تقدیر دانستند .

انتهای پیام/