به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ احمد زاهری، ریاست دانشگاه پیام نور بندرخمیر، جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و قبولی دانشجویان جدید الورود را به ایشان تبریک گفت.

وی در ادامه ضمن معرفی دانشگاه با استناد بر پایگاه اسنادی علوم جهان اسلام، دانشگاه پیام نور را جز ده دانشگاه برتر کشور معرفی کردند و افزود: در سال ۱۳۹۳ از لحاظ کیفیت آموزشی رتبه اول را کسب کرده است.

زاهری، مجموعه های آموزشی، اداری، فرهنگی و انفورماتیک دانشگاه را معرفی کرد و از دانشجویان خواست با عضویت در انجمن های علمی و بسیج دانشجویی و کانونهای فرهنگی از جمله کانون هلال احمر و کانون حجاب و عفاف و بالخصوص کانون قران و عترت با توجه به وجود دانشجویان قاری و حافظ قرآن در دانشگاه فعالیت مستمر داشته باشند و مشوق و راهنمای دانشجویان دیگر باشند.

وی به امکانات دانشگاه از جمله مرکز مشاوره، دفتر نوآوری، سایت کامپیوتر همراه با اینترنت رایگان و کتابخانه اشاره کرد و اذعان داشت: دانشجویان باید به نحو احسن در جهت افزایش مهارت های خود جهت ورود به جامعه در دوران دانشجویی تلاش مستمر داشته باشند.

در ادامه جلسه مهندس دهقان معاون فرماندارشهرستان بندرخمیر، ضمن تقدیر از فعالیت های این واحد دانشگاهی، حمایت همه جانبه مجموعه اداری شهرستان بندر خمیر را از دانشگاه اعلام داشت و در ادامه از دانشجویان خواست با تحقیق و پژوهش در خصوص اسیب های اجتماعی و ارائه راهکارهای پیشگیری و درمان آن در جهت پیشرفت شهرستان قدم بردارند.

پس از آن به همت امور فرهنگی دانشگاه به مناسبت عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین، گروهی از دانشجویان به مرثیه سرایی پرداختند و به مراسم رنگ و بوی خاصی دادند.

در این مراسم نمایشگاه عکس شهیدان شهرستان بندرخمیر و نمایشگاه نقاشی از آثار دانشجویان برپا شده بود.

در پایان جلسه مسابقه ورزشی دارت بین دانشجویان برگزار گردید و به نفرات برتر جوایز ارزنده اهدا شد.

 

 

انتهای پیام/