فیلم سینمایی “خط ویژه” به کارگردانی مصطفی کیائی برای حضور در جشنواره فیلم فجر تدوین همزمان می شود.
IMG12505611
به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،بیشتر سکانس‌های این فیلم خیابانی است و تا کنون در خیابان‌های آفریقا، توانیز، اتوبان مدرس و… در شهر تهران فیلمبرداری شده است.تا کنون حدود ۴۰ درصد از “خط ویژه” برای حضور در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر جلوی دوربین رفته است.

البته سکانس‌هایی از “خط ویژه” داخلی است و در روزهای بارانی تهران که امکان فیلمبرداری در خیابان نیست، این صحنه ها در لوکیشن های داخلی گرفته شده است. تاکنون تمام بازیگران جلوی دوربین رفته‌اند و فیلم توسط نیما جعفری جوزانی تدوین همزمان می شود.

در این فیلم مصطفی زمانی، هانیه توسلی، هومن سیدی، میلاد کیمرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار و با هنرمندی میترا حجار، و حضور سام قریبیان بازی می کنند.

مسعود جعفری جوزانی و منصور لشکری قوچانی تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. از دیگر عوامل می توان به نویسنده و کارگردان: مصطفی کیائی، صدابردار:امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، دستیار کارگردان: هومن خواجه نوری، برنامه ریز: رضا بختیاری، طراح صحنه: حجت اشتری، طراح لباس: رعنا امینی، منشی صحنه: نفیسه ذاکری، عکاس: محمد فوقانی و مدیر تولید: میثم کائد و مدیر روابط عمومی: میترا سپهری.

“ضد گلوله” عنوان فیلم قبلی این کارگردان است که مهدی هاشمی نقش اصلی آن را برعهده داشت. این فیلم در سی و امین جشنواره فجر به نمایش درآمد و با استقبال مخاطبان روبرو شد. همچنین در اکران عمومی نیز فروش خوبی کرد.