رضا صادقی برای نخستین بار پس از انتشار آلبوم جدیدش به اجرای زنده در زادگاه خود می پردازد.

28115

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،مدیر برگزاری این کنسرت گفت :افزود: سه سال متوالی است که به دنبال برگزاری کنسرت رضا صادقی در بندرعباس هستم که هر بار بنا به دلایلی این امر محقق نشد و هیچگاه اجازه داده نشده در این راه به صورت مستقل با این خواننده صحبت کنم.

فرید خرمی با بیان اینکه پس از تلاش فراوان موفق شدم با صادقی به صورت شخصی صحبت کرده و با جلب اعتمادش سوتفاهم های پیش آمده را پشت سر بگذارم، اظهار کرد: همواره در کارم سعی کرده ام به نحوی به اجرای برنامه و فراهم سازی زمینه موردنیاز بپردازم تا مردم بتوانند از کیفیت برنامه لذت ببرند برهمین اساس از لحاظ محتوا و تنوع یکی از بهترین اجراها و شاید بتوان گفت متفاوت ترین اجرای رضا صادقی را در زادگاه خود خواهیم دید.

وی با بیان اینکه در اجرای گذشته صادقی در بندرعباس به دلیل عدم برنامه ریزی مناسب و استفاده از افراد خبره برنامه ای در خور شأن سلطان مشکی پوش به اجرا در نیامد، تصریح کرد: تمامی سعی خود را به کار بسته ام تا با استفاده از افراد توامند و خلاق بتوانیم با برنامه ریزی و سازماندهی یک برنامه متفوات بتوانیم خاطره ای دل انگیز را رقم بزنیم.

خرمی ۱۷ و ۱۸ مهرماه را زمان برگزاری کنسرت رضا صادقی در بندرعباس دانست و عنوان کرد: تمامی یش بینی ها صورت رگفته در صورت استقبال مردم دو سانس دیگر را باز کرده تا بتوانیم از بروز بازارسیاه جلوگیری کرده و مردم در حد توان مالی خود در این اجرا حاضر شوند.

این تهیه کننده موسیقی در خصوص نحوه بلیط فروشی این کنسرت نیز اظهار کرد: با همکاری سایت شرجی و حمایت مدیران آن از موسیقی هرمزگان، بلیط های کنسرت رضا ضادقی با ده درصد تخفیفی که مدیران این سایت با هزینه خود متقبل شده اند، از طریق اینترنتی تا روز ۳۱ شهریور به فروش می رسد و پس از آن از مکان هایی که متعاقبا اعلام خواهد شد علاقه مندان می توانند بلیط های خود را تهیه کنند.

خرمی در خصوص برنامه های ویژه این کنسرت نیز خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات ویژه در نظر گرفته شده برای این کنسرت نگاه ویژه به پوشش محلی استان هرمزگان است و با تمهیدات در نظر گرفته شده قرار است به کسانی که از پوشش محلی یا به نوعی از امان های بومی در پوشش خود بهره ببرند توسط خواننده لوح یادبودی دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در کنسرت صادقی از دو ارکستر بهره خواهد برد، اضافه کرد: قرار است در این کنسرت علاوه بر اجرای قطعات آلوبم جدید، صادقی مروری به خاطرات گذشته خود داشته باشد و به یاد دورانی که او به شهرت کشوری دست نیافته بود، تلنگری بزند و با استفاده از سازهای جفتی، دهل، کسل و لیوا شبی به یاد ماندنی برای حاضرین در سالن به اجرا در خواهد آمد.

مدیربرگزاری این کنسرت در پایان گفت: امیدوارم هرمزگانی ها بار دیگر با توجه به اجرای کنسرت های پیاپی در مهرماه، با حمایت از رضا صادقی بار دیگر عرق بومی خود به استعدادهای شهرشان را نشان داده و ما را در اجرای هر چه بهتر این کنسرت یاری برسانند.

منبع : ایسنا

انتهای پیام/