بازیگر نقش خانم سپید در برنامه “ساده مثل نامه” معتقدست این شخصیت از دل دنیای شلوغ، پر سر و صدا و رنگارنگ برنامه‌های کودک بیرون آمده تا آرامش را برای بچه‌ها به ارمغان بیاورد.

 

به گزارش  پایگاه خبری هرمز پرس، افتخارسادات سعیدی بازیگر نقش “خانم سپید” در مجموعه تلویزیونی “ساده مثل نامه” در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: این مجموعه که با هدف ارایه آموزش مهارت‌های زندگی و آشنا کردن کودکان و خردسالان با مفاهیم پستی تولید می‌شود، روزهای پایانی خود را سپری می‌کند.

وی افزود: نقش من “خانم سپید” مجری بازیگر بسیار صبور و مهربان است و نقش نخ تسبیح را در این مجموعه ایفا می‌کند. او  راوی و حلقه اتصال اتفاقات متفاوت قصه است و با متانت خود همه کاراکترها را به آرامش دعوت می‌کند.

سعیدی با بیان اینکه “خانم سپید” حاصل خلاقیت و وسواس و حساسیت بسیار گروه نویسندگان این مجموعه است، اظهار کرد: خانم سپید کنایه از پاکی دارد، او از دل دنیای شلوغ، پر سر و صدا و رنگارنگ برنامه‌های کودک بیرون آمده تا آرامش را برای بچه‌ها به ارمغان بیاورد.

نویسنده برنامه‌های “تی تی و بچه خرسی” و “چرخ و فلک” افزود: ۶ سال است که در حوزه برنامه‌سازی کودک فعالیت می‌کنم، بسیار برای این گروه سنی نوشته‌ام و همواره تلاشم این بوده که شناختم را نسبت به این گروه مخاطب تکمیل کنم. “ساده مثل نامه” نخستین تجربه بازیگری من است اما با اتکا به داشته‌های قدیمی‌تر تصور می‌کنم توانسته‌ام از پس نقش برآیم و امیدوارم بچه‌ها نیز “خانم سپید” را دوست داشته باشند.

وی با بیان اینکه این برنامه از سه آیتم مختلف تشکیل می‌شود، یادآور شد:‌ در این مجموعه خانواده‌ای چهار نفره به نام مادری، پدری، دختری و پسری به دلیل رفتار نادرست با یکدیگر به داخل کتابی تبعید شده‌اند. این خانواده در کتاب با ماجراهای متفاوتی روبرو می‌شوند که به آنها می‌آموزد با یکدیگر درست رفتار کنند.

مجموعه ۹۰ قسمتی “ساده مثل نامه” با هدف معرفی شرکت پست و آشنایی کودکان به عنوان آینده‌سازان فردا با خدمات این اداره در حال تولید است و طی آن ‌۶ بازیگر و ۷ عروسک درباره موضوعاتی مثل نامه، صندوق پست، پست الکترونیک و … با مخاطبان ۵ تا ۱۴ سال صحبت خواهند کرد.

این مجموعه نمایشی عروسکی به کارگردانی و تهیه کنندگی پرستو شاه محمدی مراحل پایانی تولید را در تهران پشت سر می‌گذارد و به زودی برای پخش از شبکه دو آماده خواهد شد.

 

منبع : مهر

انتهای پیام/