استاندار هرمز گان در مراسم بزرگداشت شهدای ایر باس گفت:هدف آمریکا از بیان حقوق بشر پوشش دادن جنایت ها و فعالیت های ضد بشری خود در سراسر جهان است.

IMG_3428

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، ابراهیم عزیزی استاندار هرمز گان ظهر امروز در مراسم بزرگداشت سالگرد شهدای ایرباس گفت: ماهیت آمریکا یک ماهیت دروغین و ادعا های آن پیرامون حقوق بشر وسیله ای برای پوشش دادن به جنایت های خود در منطقه و جهان است.

وی با اشاره به حضور هر ساله مسئولین و مردم در مراسم بزرگداشت این واقعه بیان داشت : ملت بزرگ ،شهید پرور و قهرمان ایران اسلامی این اقدام جنایتکارانه را در حافظه ی تاریخی خود ثبت کرده است و همواره با حضور و همیشه در صحنه بودن خود در سهایی را به جهان آموخته تا در روز مناسب ،وقت مناسب به تمام عوامل این جنایت درس فراموش نشدنی را بدهند.

استاندار هرمزگان ا ظهار داشت : کدام عقل و منطقی این جنایت را می پذیرد که به فرمانده ای که به مسافران بی گناه شلیک کرده است مدال شجاعت اعتا کنند و این امر مهر محکی بر وحشی گری حکومت های غربی و سلطه گر است.

وی گفت: ملت ایران هر ساله این اقدام جنایتکارانه را برای بشریت و جهان بازگو می کند تا چهری راستین و پشت پرده ی این جریان را به بشریت بشناساند.

عزیزی با بیان اینکه این اقدام را یک سند مظلومیت و حقانیت برای ملت ایران می دانم افزود: حمله به هواپیمای مسافر بری ایرباس نشان داد که نظام سلطه گر و آمریکا تا چه حد از ملت ایران هراس دارد و اگر نداشت این اقدام های ضد بشری را انجام نمی داد.

استاندار هرمزگان هدف از گردهمایی و گلریزان این منطقه را به اثبات رساندن مظلومیت و حقانیت ملت ایران دانست و افزود:جایگاه آمریکا و کشور های سلطه گر در جهان باطل و ضد بشریت است و امیدوارم ملت عزیز و سر افراز ایران اسلامی همانند همیشه با حضور در میادین مختلف دشمن را نامید تر گرداند.

گفتنی است،‌ در ۱۲ تیرماه سال ۶۷ یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۰۰ متعلق به خطوط هواپیمایی جمهوری اسلامی که از فرودگاه بندرعباس به سمت دوبی در حرکت بود با ۲۹۰ سرنشین مورد اصابت موشک ناو آمریکایی قرار گرفت.

انتهای پیام/