به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز پرس ؛دکتر حسن عباسی، تحلیلگر سیاسی و استراتژیک بعد از ظهر امروز در مراسم گرامی داشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه ملی هرمزگان، اظهار کرد: زمانی که صحبت از ارزش های کشور باشد مردم با وجود همه مشکلات روزمره ای که دارند، مقتدرانه در صحنه حاضر می شوند و از اهداف نظام دفاع می کنند.

تحلیلگر سیاسی و استراتژیک با اشاره به اینکه جنبش دانشجویی در کشور ما ضد استکباری و دیکتاتوری است، تصریح کرد: پویایی دین را در انسان هایی می توان مشاهده کرد که در قتلگاه دشمن ارزشمندترین سرمایه آدمی را فدای اسلام کردند.

عباسی با تاکید بر اینکه حمایت مردم از انقلاب نشانگر فهم قوی آنان از مبانی اسلام است، گفت: راز ماندگاری و شکوفایی هرچه بیشتر جمهوری اسلامی وجود مردمی است که در لحظه های سخت بیش از هر زمان دیگری پای نظام جمهوری اسلامی ایران می ایستند.

وی با اشاره به فساد حاکم بر جهان غرب، بیان کرد: حجم گسترده لقمه های شبهه ناک مسبب افزایش آمار نگران کننده حرامزادگی و همجنس گرایی در کشورهای غربی شده است.

تحلیلگر سیاسی و استراتژیک ادامه داد: معنویت در ایران حسرت بسیاری از کشورها است چرا که معرفت اسلامی و پایبندی به انقلاب مانع از انحراف جامعه ما شده است.

عباسی با تاکید بر فلسفه کپتالیسم، گفت: کپتالیسم یا نظام سرمایه داری که منطق یهودیان است همه پدیده های مادی و معنوی را با نگاه اقتصادی می سنجد و عزت و شرف آدمی را نیز کالا می داند.

وی با بیان اینکه این نگاه کالا گونه به انسانیت در جامعه اسلامی جایی ندارد، اظهار کرد: کالایی شدن ارزش ها قهرمان را پهلوان نمی کند و قیمت گذاشتن بر انسان ها با بها دادن به آن ها متفاوت است و تنها بها دادن موجب رشد شخصیت انسان ها می شود.

تحلیلگر سیاسی و استراتژیک با اشاره به شخصیت والای شهید محسن حججی، تصریح کرد: بزرگترین کماندوهای آمریکایی در برابر نیروهای ایرانی زانو زدند و به گریه نشستند و در مقابل شهید حججی مصداق صلابت و استقامت یک انسان بهادار است که با نیروهای قیمتی آمریکا قابل قیاس نیست.

عباسی با تاکید بر اینکه سیستم رباخواری یهودی در حال نفوذ به نظام بانک داری ما است، گفت: چاپ و تزریق پول به جامعه موجب افزایش نقدینگی و رشد تورم شده است و این مسئله تهدیدی برای جامعه تلقی می شود.

وی خاطر نشان کرد: مسئولان نباید پول و سرمایه ای که همه مردم در آن سهم دارند را در پروژه های بی ارزش مصرف کنند.

انتهای پیام/